ЗВІЛЬНЕНО СУДДЮ, ЯКИЙ ЗАБОРОНИВ МОРОЗУ ПІДПИСУВАТИ ЗАКОН ПРО ЯНУКОВИЧА

Вища рада юстиції звільнила з посади суддю Мукачівського районного суду Володимира Монича, який заборонив голові Верховної Ради Олександрові Морозу підписувати до оприлюднення закон про Кабінет міністрів

 

Про це в четвер повідомляє 5 канал.

Офіційною мотивацією звільнення є несумісна професійна поведінка.

Раніше 22 січня суддя Мукачівського міськрайонного суду, розглянувши матеріали позовної заяви депутата-"нашоукраїнця" Ігоря Кроля, виніс ухвалу про заборону на здійснення будь-яких дій із законом про Кабмін.

На підставі цього у cекретаріаті президента заявляли, що спікеру Морозу загрожує кримінальна відповідальність за підписання закону.

Попри рішення судді, закон про Кабмін минулого тижня був опублікований.

Президент Віктор Ющенко оскаржує закон в Конституційному суді.

Українська правда

 

07 лютого 2007р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Сергій Федака 2007-02-10 / 05:53:00

    У найрізноманітніших рейтингах Україна традиційно плететься десь у самому хвості (за рівнем демократії, гарантування суспільних свобод, економічним розвитком, демографічними показниками, станом екології тощо) через занепад економіки, вимирання населення, деградацію культурного потенціалу, масову корупцію та розшарування суспільства тощо. Треба бути просто геніальними, щоб перетворити такий земний рай на те, чим є Україна зараз. З України нині тікає усе живе, оскільки не бачить для себе майбутнього, тільки Аноніми зістають.

  2. 2007-02-09 / 17:07:00

    Прописна істина. Онде не зрозуміло, зя цю бажану кристальну чесність забезпечити...

  3. Аноним 2007-02-09 / 16:59:00

    Бажано,щоб кожний суддя був кристально чистий(не виконував замовлень,не брав хабарі,не пиячив та був сам законослухняний в повсякденному житті) тоді у нас буде правова держава !

  4. 2007-02-09 / 14:36:00

    Само простіше довести до люті політрусинів не реагувати на їх шизофренію. Спробуйте.

  5. 2007-02-09 / 14:27:00

    Вaня,a/y,Вася,Андрюша. В тебе ще нема шизофренії через роздвоєння особистості?

  6. Андрюша 2007-02-09 / 14:07:00

    Анонiм -"щирий и свiдомий", но всегда он сволоч-азиат. Анонiм кричит, что русские имеют наследство од татаро-монголов, но своё азиатство он не видит. А референдум, что бы народ демократически решил свою судьбу? Там у "щирих и свiдомих" сразу покажется азиатская морда татаро-монгольского хана.

  7. Вася 2007-02-09 / 12:36:00

    Стукачу (12:25) В цьому короткому пасажи і відображений весь примітивізм українських нациків. Перше - їх ніколи не цікавлять факти, по -друге всіх хто не зними завжди обливають брудом, по - третє типічні стукачі.
    А по суті закарпатці не хочуть жити в такій країні, якщо не віриш - давай проведемо референдум

  8. 2007-02-09 / 12:25:00

    Вaня,a/y. Коли ти так надміру старанно відробляєш свої московські срібляники, це стає дуже помітним. СБУ,ау-у!

  9. a/y 2007-02-09 / 03:40:00

    Вaня має рацію. З тих пір як Українська держава веде колоніальну політику проти мешкацям Закарпаття, і тому є вже 15 років. Список здалека не повний:
    (1)Закарпатці голосовали разoм за самостійну Україну (92%) і за сомоврядне Закарпаття (78%). Київ скасував голосованя за самоврядне Закарпаття.
    (2)Ніколи в історіі Закарпаття така вирубка лісів и нищеня довкіля (токсичні продукти Рb, Сo, Zn, ціаніди, Премікс в Мужійово и в других районах) не було, як за 15 років свідомих Українців.
    (3) Ціни за газ и бензін високі для закарпатців а гроші, $200 міліонів каждий рік, за транспорт газу и нафти через теріторію Закарпаття идуть до Київа на розбудову самостійної України.
    (4) Іраціональні бюрократичні укази з Києва заблокували заграничні інвестіціі до СЕЗ ак напр. Еурокар, Ядзакі итд.
    (5) Українська держава скасувала 50км приграничне вільне пасмо пре мешканців Закарпаття з ЕУ державами.

  10. v/z 2007-02-08 / 23:57:00

    Вaня08.02.07 (12:42)
    З яких пір справи державної ваги мають бути для нас ЗАКАРПАТЦІВ чужим!!!!!!!!!!! А прощати не Мороз має,Український народ ніколи не пробачить ЗРАДНИКУ України та її народу!!!!!!!! Закарпатці не будьмо байдужими!!!!!!!

  11. Вaня 2007-02-08 / 12:42:00

    Закарпатцы! Не суйте нос в чужие дела!!! Смотрите, за все гадости Кучмизма только Ризака судят. Почему Монич думал, что Мороз это ему простит? Пускай Криль "щирих и свидомих галичан" употребляет на самопожертвование за не способность руководить государством. Закарпатцы, берегите свои леса, почву, воду и не впускайте в Закарпаття бандюкив из востока. ЕУ рядом, это даёт большие возможности улучшить вашу жизнь.