Протягом двох тижнів від чопських БЮТівців двічі викрали прапор БЮТу

У ніч з 2 на 3 лютого з будівлі, у якій міститься приймальня БЮТ у місті Чопі Закарпатської області викрадено символ політичної сили — прапор

 

У ніч з 2 на 3 лютого з будівлі, у якій міститься приймальня БЮТ у місті Чопі Закарпатської області викрадено символ політичної сили — прапор. Як повідомив голова депутатської групи БЮТ в Чопській міській раді Михайло Чолавин, подібний випадок протягом місяця, повторюється вдруге. Перше викрадення стягу сталося зовсім нещодавно — у ніч з 20 на 21 січня.

Виявлення подібної цікавості до атрибутики БЮТ, п. Чолавин пов’язує з активною та принциповою позицією його колег-депутатів в міській раді, зокрема у земельних, майнових та комунальних питаннях.

Співробітник приймальні БЮТ у м. Чоп Василь Кирик звернувся із відповідною заявою до Чопського міськвідділу міліції.

“Чопські БЮТівці з нетерпінням очікують результатів розслідування міліції й сподіваються, що зловмисники будуть виявлені та покарані”, — заявив п. Чолавин.


Прес-служба Закарпатської організації партії „ВО” Батьківщина„

 

05 лютого 2007р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. 2007-02-07 / 15:18:00

    левкулыч не шути с политикой ты до нее еще не дорос. Это тебе не в карты /дурака/ играть и песни про братву у себя на даче слушать, не играй с народом бо он тебе рога твои хлипкие быстро обломает!

  2. 2007-02-06 / 20:02:00

    А не пора бы написать Юлии Темошеко, о том чем занимаються ее так сказать подопечные, я думаю они враз вылитят из партии. Левкулыч ты был пешкой, им и останешся, сколько бы не пытался дескредитировать мэра. Ведь тебя все знают, как - гниль.

  3. 2007-02-06 / 11:10:00

    Лють, образи,ненависть, до інших, це візитна карточка теперішньої бездарної влади "любих девушек"

  4. 2007-02-06 / 10:28:00

    Вся эта клоунада затеяна Чопскими быками с Меесногоо БЮТа! Какой пиар они могли сделать в Чопе? Нахр...н кому то нужен этот белый прапор? С ним что идти сдаваться? Разве что какому то местному фанату-психу из местной БЮТовской партячейки. Дешево господа, дешево :-0)

  5. 2007-02-06 / 07:15:00

    Люди добрые, что ж ЭТО творится ? Дважды суимая Лариса СТУПАК сегодня управляет городом. Правы БЮТовцы, что наводят порядок.
    Ступакообразным это не нравится и сривают флаги. Как это противно.

  6. 2007-02-05 / 22:21:00

    Ха-ха-ха, свята правда ! Чув, що тих любих девушек, БЮТ по повній програмі камасутрить...!

  7. 2007-02-05 / 21:51:00

    Питання:Чим відрізняються "любі друзі" від "любих девушек"? Відповідь: "любих друзів в Україні уже забули", а бездарне правління "любих девушек",Чоп не забуде ніколи !

  8. Посторонний 2007-02-05 / 21:36:00

    Мне кажется, что флаг воруют сами бютовцы, чтобы о себе как то напомнить. А левкулич мне кажется прав. Выгнали с милиции, на выбора мера занял седьмое место, проиграл даже сантехнику. Чем то надо занятся.Класс-с-с-ный парень. Так держать.

  9. 2007-02-05 / 21:11:00

    Класс-с-с, что такие парни в БЮТе есть!Хватит "НУ" жевать сопли и издавать МЕРУ вопли !

  10. Посторонний 2007-02-05 / 21:07:00

    действительно "справедливый мент" -менты скинулись, купили машину.Только забыли с 2001 г. платить за квартиру главного мента. Говорят недавно даже свет у главного мента за неуплату отрубили.

  11. регіонал 2007-02-05 / 20:51:00

    Бездарний мер і "справедливий" мент одинакові.

  12. Дальнобойщик 2007-02-05 / 20:50:00

    Левкуличу краще треба навести порядок з своєю "жінкою2, яка займаєся протистуцією на границі.

  13. Патріот 2007-02-05 / 20:38:00

    Тарифи може і відмінять, але хто д...б, д...бом лишиться

  14. Посторонній 2007-02-05 / 20:32:00

    Молодець БЮТ ! Заставили "бездарного" мера зашевелитись. Дивись, так дійсно відмінять теперішні тарифи.

  15. Патріот 2007-02-05 / 20:19:00

    Не прапор треба ставити новий, а знімати д..ба мента Левкулича та Лопуха Чолавина.Авторитет у цих придурків ниже плінтуса. З ким БЮТ У Чопі збирається перемагати.Мент та лопух у БЮТі-мінус 100% на виборах.