СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті керівника місцевої ГО та його спільників, які займалися «ухилянтськими схемами»

Служба безпеки та Національна поліція ліквідували на Закарпатті ще одну масштабну схему уникнення мобілізації. За результатами комплексних заходів в Ужгороді викрито керівника громадського об’єднання, який спільно з колишнім посадовцем районного ТЦК за хабарі «бронював» ухилянтів.
Як встановило розслідування, фігуранти продавали клієнтам повістки на прибуття в ТЦК із датою через один місяць від моменту «купівлі» документа. Це фактично давало їм статус «бронювання» у випадку перевірки облікових даних правоохоронцями.
У разі необхідності видачі нового документа організатори оборудки виписували ухилянтам нові примірники за додаткову оплату. Вартість «послуги» становила від 800 до 2000 доларів США за оформлення однієї повістки. За матеріалами справи, оборудку організували керівник місцевої ГО та колишній військовий. Перевіряється інформація про причетність до оборудки виконуючого обов?язки керівника районного ТЦК та його підлеглого – працівника одного з відділів режимного об’єкта. Співробітники СБУ задокументували факт передачі організаторам злочину одного з «траншів». Під час обшуків за адресами проживання та роботи фігурантів виявлено документацію та мобільні телефони із доказами злочинів. Наразі затриманим повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (пособництво у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержанні неправомірної вигоди службовою особою). Планується повідомити про підозру всім учасникам оборудки. Зловмисникам загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна. Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.


До теми
- Житель Дніпропетровщини намагався підкупити прикордонницю Мукачівського загону
- ДБР викрило групу переправників на Закарпатті
- 7 років за ґратами: на Закарпатті засудили пенсіонера за замах на вбивство односельця
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП за участі вантажівки та мотоцикла
- 3 роки позбавлення волі з конфіскацією майна – вирок ужгородці, яка займалася збутом наркотиків
- Ціна швидкості: на Закарпатті за місяць оштрафували понад 1000 водіїв
- 12 хвилин боротьби за життя: 77-річну ужгородку реанімували після зупинки серця
- На Берегівщині внаслідок нічної ДТП травмовано людину
- Вкрав 104 млн держкоштів на будівництві захисту від атак рф - СБУ розкрила деталі резонансного викриття
- На Закарпатті стартує проєкт виїзних сесій вакцинації: мобільні бригади працюватимуть у семи громадах області
- За 15 тис. дол. США до Словаччини: на Закарпатті викрито канал незаконного переправлення
- На кордоні зі Словаччиною знайшли викрадений мікроавтобус
- Перед судом постане ужгородець, який намагався переправити за кордон комплектуючі до військового літака
- Пам’ять дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії проти України, вшанують завтра в обласному центрі
- За матеріалами поліції Хустщини судитимуть колишню лікарку МСЕК, яка брала хабарі за продовження групи інвалідності
- За 500 метрів від мети: закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків, які тікали через гори
- Подяки від фронту за підтримку армії: прокурори Закарпаття отримали відзнаки СБС
- До 9 років ув’язнення засуджено закарпатця, який до смерті побив знайомого
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п'яного мотоцикліста
- Зібрані поліцією докази забезпечили 11-річний вирок закарпатцю, який налагодив міжрегіональний канал торгівлі амфетаміном

До цієї новини немає коментарів