10 років партнерства і підтримки: Закарпаття приймало делегацію Каунаського району Литви

"Співпраця між нашими регіонами налічує 10 років. Йдеться не лише про декларативне партнерство, а й про реальні кроки та проєкти, серед яких відпочинок та оздоровлення дітей, зокрема й військових, гуманітарна підтримка нашого краю в умовах повномасштабного вторгнення (продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни для ВПО, військова амуніція, автомобілі, карети швидкої тощо), освітні програми для українців у Литві та чимало іншого.
Українська сторона отримала приємний подарунок від Каунаського району – книгу про десятиріччя плідної співпраці наших регіонів. Такі кроки надихають продовжувати працювати разом і надалі та планувати нові проєкти.
Наша область не залишилася осторонь цінних подарунків: разом з головою обласної ради Романом Сараєм вручили спільну відзнаку ОВА та обласної ради – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» - меру самоврядування Каунаського району Валеріюсу Макунасу.
Вдячні за підтримку України та її народу, турботу про наших людей, які через війну вимушено покинули рідну землю і знайшли прихисток у Литовській Республіці, за готовність працювати спільно задля добробуту мешканців наших регіонів та громад", - відзначив керівник ОВА.












До теми
- Від Закарпаття до Великої Британії: як допомагають дітям українських Захисників повертатися до нормального життя
- Сату-Маре долучається до Карпатської ініціативи
- Карпатська ініціатива розширюється: Закарпаття домовляється про співпрацю з регіонами Румунії
- Як діяти у разі надзвичайної ситуації: на Закарпатті провели практичні навчання служб
- Роботодавці Закарпаття можуть долучитися до формування наглядових рад закладів профосвіти
- Закарпаття долучиться до підготовки Саміту громад Карпатського регіону
- Підбили підсумки першої обласної премії для молоді «Лідери змін Закарпаття»
- На Закарпатті одночасно ремонтують дороги у трьох районах: де тривають роботи
- Молоді лідери та лідерки Закарпаття гуртуються, щоб бути співтворцями важливих змін – на рівні громад, регіону й усієї країни
- «Відверто про молодіжну політику Закарпаття»: молодь області запрошують до відкритої розмови
- 18 нових шкільних автобусів передали громадам Закарпаття: область отримала транспорт майже на 88 млн грн
- Ужгородська громада — серед тих, хто впроваджує ефективні моделі підтримки дітей і сімей
- На Закарпатті податківці надали платникам 66 тисяч адміністративних послуг
- На розвиток Закарпаття планують спрямувати 1,12 млрд грн публічних інвестицій: визначили пріоритети на 2027–2029 роки
- На Закарпатті до 1 вересня готують 566 шкіл: що зміниться для учнів
- Закарпатцям нагадують про необхідність сплатити майнові податки
- Гранти по 1 млн грн: ветеранів і ветеранок Закарпаття запрошують до участі в грантової програми «Траєкторія 3»
- На Закарпатті понад 3,8 млн грн спрямують на проєкти ветеранських організацій
- Закарпаття долучається до масштабної ініціативи «ВСІМ. Формування культури доброчесності в громадах»
- Закарпатці мають більше часу, щоб отримати до 200 тисяч гривень на власний бізнес

До цієї новини немає коментарів