Керував із ознаками наркотичного сп’яніння та без права керування: патрульні в Ужгороді притягнули до відповідальності порушника

Під час спілкування інспектори помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння. На пропозицію пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки чи у медзакладі чоловік відмовився.
Крім того, під час перевірки документів патрульні встановили, що громадянин позбавлений права керування транспортними засобами та не виконує рішення суду.
У його діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 382 ККУ. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.
Водій отримав такі адміністративні матеріали:
• протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП (Повторне керування транспортним засобом у стані сп?яніння);
• протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування);
• постанова за ч. 1 ст. 121-3 КУпАП (Порушення вимог законодавства щодо використання номерних знаків).
До теми
- Напередодні 40-х роковин Чорнобильської трагедії в Ужгороді вшанували подвиг ліквідаторів
- У поліції завершили слідство стосовно ще двох наркоторговців із Закарпаття – зловмисники постануть перед судом
- На Закарпатті відбулися перші змагання із дрон-рейсингу «TEIB 2026»
- Повернулися додому: серед звільнених із полону – п’ятеро захисників із Закарпаття
- Майже 11 тисяч закарпатців зареєструвалися на НМТ: як готуються ужгородські випускники
- На Закарпатті селищний голова підозрюється у схемі «каскадних» договорів у закупівлях електроенергії
- Хаб добра в Берегові: як церква, влада і люди об’єдналися заради допомоги
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині, внаслідок якої загинув пішохід
- У Рахові поліція затримала чоловіка, який «замінував» банківську установу
- Курйоз на кордоні з Угорщиною: чоловік вирушив у поїздку із паспортом знайомої
- П’яна поїздка закінчилась ДТП: водій в Ужгороді отримав штрафи на понад 18 тисяч
- Поліція Воловця затримала торговця наркотиками, який «працював» у Мукачівському районі
- На Закарпатті судитимуть чоловіка, що продав автомобілі, ввезені як «гуманітарна допомога» для ЗСУ на понад мільйон гривень
- Отрута в напої: як агентка рф виконувала завдання спецслужб в Ужгороді – подробиці від правоохоронців
- До рідного Ужгорода на щиті повернувся солдат Владислав Шитіхін
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- Перед судом постане ексдиректор Міжнародного аеропорту "Ужгород"
- Упродовж квітня на Закарпатті зафіксовано 7 пожеж на сміттєзвалищах
- Невдала спроба обманути митників обернулася для закарпатця адмінпротоколом та втратою комерційного товару
- Поліція встановила порушника, який пошкодив фасад фітнес-клубу в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів