Гірські рятувальники транспортували травмованого лижника зі схилу гори Красія

Про це інформує ДСНС Закарпаття.
2 лютого о 17:05 до Служби порятунку надійшло повідомлення, що на гірськолижному комплексі гори Красія Ужгородського району потребує допомоги 44-річний лижник зі Львова. Він травмувався під час спуску та не міг самостійно пересуватися. Про подію сповістили очевидці.
На допомогу лижнику прибули фахівці гірського пошуково-рятувального відділення села Вишка. Вони ясували, що чоловік травмував собі ногу та сильно вдарився головою.
Потерпілому знеболили та іммобілізували праву ногу, а також виміряли тиск. Після надання першої допомоги його за допомогою спеціальних нош «ак’я» евакуювали зі схилу та передали працівникам екстреної медичної допомоги.
До теми
- Прокуратура через суд вимагає повернути громаді на Виноградівщині 12 га землі, виділеної під сонячну електростанцію
- 80 тис. грн за працевлаштування – в Ужгороді затримано екоінспектора за підозрою в отриманні неправомірної вигоди
- Закарпатську виноробню визнали брендом–візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
- Лісову пожежу неподалік Воловця локалізували
- В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох нападників на ветерана у Тячеві. Ще троє оголошені в розшук
- Зникла разом із візочком: в Ужгороді поліція оперативно знайшла викрадене немовля
- Системні «відкати» від підприємця: на Мукачівщині затримано сільського голову при отриманні неправомірної вигоди
- Триває ліквідація масштабної лісової пожежі біля Воловця за допомогою авіації ДСНС
- Поліцейські Закарпаття продовжують роботу щодо протидії вербуванню неповнолітніх
- З криптогаманцем і об’їзними маршрутами: на Закарпаття викрили схему незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті засідала рада Української корпорації з виноградарства і виноробної промисловості
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура блокували чергові "трансфери" ухилянтів до ЄС
- Біля Воловця пожежа охопила близько 75 га лісу
- Поліція Закарпаття розшукала 9 водіїв, які намагалися уникнути відповідальності після ДТП
- Бізнес на ухилянтах: на Закарпатті за тиждень викрито чотири канали незаконного виїзду
- В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль кар’єри "Платформа твоїх можливостей-2026"
- Прикордонника з Ужгорода нагороджено державною відзнакою «За оборону України»
- На Ужгородщині у пожежі загинув чоловік
- У Хусті за позовами прокурорів поповнено місцеві бюджети на 1,2 млн грн пайовими внесками

До цієї новини немає коментарів