Прокуратура повідомила про підозру депутату районної ради, який приховав мільйони у декларації

За даними слідства, під час подання щорічної декларації за 2022 рік посадовець умисно не вказав майно та доходи на загальну суму понад 8,3 млн гривень. Зокрема, він приховав автомобіль Ford Mustang, який перебував у спільній власності подружжя, багатомільйонний дохід, а також фінансові операції з купівлі та продажу елітного Mercedes-Benz S-Class.
Елітне авто він придбав у жовтні 2022 року за 3,75 млн грн, хоча його підтверджені доходи за понад 20 років підприємницької діяльності становили менше 227 тисяч гривень. Уже за кілька днів автомобіль був перепроданий, а кошти використані на власні потреби. Ці операції, як і сам дохід, у декларації не відображалися.
Дії підозрюваного кваліфіковані як умисне внесення суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей до декларації особи, а також легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 1 ст. 209, ч. 2 ст. 366-2 КК України).
Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУНП в Закарпатській області, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури. Оперативний супровід - УСР в Закарпатській області.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури



До теми
- На Закарпатті надзвичайники розчищали автошляхи від повалених негодою дерев
- На Закарпаття з Німеччини екстрадовано організатора масштабного наркобізнесу
- На Тячівщині 66-річний чоловік вистрілив у спину сусіду з мисливської рушниці
- Спека та ваговий контроль: на Закарпатті діють обмеження для фур
- На Берегівщині поліція затримала підозрюваного в умисному вбивстві, який намагався винести тіло вбитого у килимі
- 11 пожеж за добу: на Закарпатті вогонь знищив понад 5 гектарів сухостою, спалювання трави ледь не коштувало життя пенсіонеру
- На Закарпатті виявили понад 60 порушників міграційного законодавства
- ДТП у передмісті Ужгорода: затримано п’яного керманича з майже 14-кратним перевищенням допустимої норми алкоголю
- Судитимуть депутата з Тячівщини, який не задекларував двоповерховий будинок, землю та доходи дружини
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців
- В Ужгороді дипломи отримали 120 випускників Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді вдруге представили танцювальний перформанс «Вибір» до 35-річчя студії «Бліц»
- В Ужгороді відбулася презентація документальної книги "Герої Закарпаття"
- Майже 1200 пожеж в екосистемах та 813 га згарища: ДСНС Закарпаття закликає зупинити спалювання сухостою у спеку
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Рятувальники допомогли киянину, якому стало зле в Карпатах
- На Закарпатті поліція затримала групу наркоторговців-рецидивістів
- «Безпілотна» контрабанда: закарпатські прикордонники зірвали спробу переправлення цигарок через кордон
- Купання ледь не закінчилося трагедією: на річці Уж врятували 15-річну дівчину
- Закопала тіло немовляти на подвір’ї: на Ужгородщині поліцейські затримали жінку, через недбалість якої загинула малолітня донька

До цієї новини немає коментарів