Поліція Ужгородщини відкрила кримінальне провадження за фактом загибелі тварин на одному з фермерських господарств

Ввечері 18 січня співробітники Відділу поліції № 1 Ужгородського районного управління поліції отримали повідомлення від небайдужих громадян про те, що на території місцевого фермерського господарства перебувають тварини у занедбаному стані, — деякі з них померли.
За викликом виїхала слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці встановили, що упродовж тижня на території одного з фермерських господарств Ужгородського району ніхто належно не виконував обов’язки по догляду за тваринами. Внаслідок цього на території ферми було виявлено мертвими три кози.
За вказаним фактом слідчі поліції Ужгородщини відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 299 ККУ — жорстоке поводження з тваринами. Допомогу тваринам наразі надають небайдужі громадяни. Поліція проводить досудове розслідування, винних буде притягнуто до відповідальності.
До теми
- У Мукачеві виявили залишки палацу Телегді XVI століття
- «Швидка» скоїла наїзд на дитину: поліція Закарпаття розслідує аварію у селі Кваси
- У Хусті відбудеться ІІ тур ХV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле» та гала-концерт
- ДСНС попереджає: спалювання сухої трави обійдеться порушникам мінімум у 3060 гривень
- 120 тисяч гривень «відкату» під час реконструкції привокзальної площі у Мукачеві: прокуратура повідомила про підозру посадовцю міськради
- Гвардійці 26 Закарпатського полку здали кров для поранених захисників
- Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї: підозрюваного затримали під час продажу автомата Калашникова
- На Закарпатті кіберфахівці СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували новий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- Трагічна пожежа на Тячівщині: не врятувалася 92-річна жінка
- Закарпатські митники запобігли незаконному експорту соснової лісопродукції до Польщі
- За матеріалами поліції Мукачівщини засуджено водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП
- «Дослідження флори Закарпаття: п’ять імен в історії науки» – виставка до 100-річчя Василя Комендаря
- Четверо травмованих у ДТП на Берегівщині: поліція затримала п’яну водійку
- Обласному клінічному центру нейрохірургії та неврології – 20 років
- У Сваляві зі студентами зустрілися поліцейські та ветерани війни – розповіли про досвід, можливості та службу
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрили персональну виставку робіт Василя Свалявчика
- Українські та словацькі прикордонники провели тренінг зі спільного патрулювання кордону
- У 12 разів вище норми: в Ужгороді патрульні зупинили п'яну водійку, яка влаштувала ДТП
- З початку 2026 року Закарпатська митниця фіксує збільшення на майже сотню порушень митного законодавства
- На Ужгородщині пильність підлітків допомогла запобігти поширенню пожежі

До цієї новини немає коментарів