Міський голова Богдан Андріїв привітав батьків двійні, яка першою народилася 1 січня 2026 року в Ужгороді

"2026 рік в Ужгороді розпочався з подвійного дива: 1 січня у міському перинатальному центрі першою народилася двійня. Мама дівчаток – жителька села Нересниця на Тячівщині Альбіна Чендей. І дітки, і мама почувають себе добре – завдяки професійній роботі медиків та турботі рідних.
Сьогодні мав приємну нагоду привітати родину Чендеїв із поповненням. Дізнався, що вдома на сестричок уже з нетерпінням чекають 8-річна Іванка та 6-річний Максимко.
Щиро бажаю новонародженим міцного здоров’я, щасливого й безтурботного дитинства, мирного неба над Україною та нашої спільної Перемоги. Батькам – сил, терпіння, родинного тепла й радості від кожного дня, проведеного разом із дітьми.
Окрема подяка лікарям, акушерам, медичним сестрам і всьому колективу перинатального центру – за відповідальну працю, професіоналізм і турботу, з якими вони щодня допомагають з’являтися на світ новому життю.
Як розповів директор клінічного міського перинатального центру Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні Олег Онопко, 1 січня 2026 року у закладі, крім двійнят, народилися ще двоє хлопчиків та двоє дівчаток.
Щасливого й мирного дитинства всім дітям України. Нехай кожне нове життя зростає у любові, безпеці та вірі в майбутнє.



До теми
- Від шкільних виборів — до міської ради: ужгородські учні на зустрічі з міським головою
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим захисником
- Військові 33-ї бригади висловили вдячність громаді Ужгорода
- В Ужгороді вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
- 262 300 грн для ЗСУ зібрали на "Ужгородській палачінті 2026"
- «Ужгородська Палачінта» повернулася після шестирічної паузи: три дні смаку, музики й благодійності
- У галереї «Ужгород» триває традиційна обласна виставка графіки «Графічне Закарпаття 2026»
- Ужгородка Ніна Попович відзначила 100-літній ювілей
- Прапор 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила передали громаді Ужгорода як знак вдячності за підтримку військових
- В Ужгороді вшанували учасників бойових дій на території інших держав
- Триває "Ужгородська палачінта": на фесті планують зібрати щонайменше 200 тис. грн на ЗСУ
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 28-річним старшим солдатом Сергієм Жганичем
- Уже сьогодні стартує Ужгородська Палачінта 2026 – програма фестивалю
- Сьогодні в Ужгороді попрощаються зі ще одним захисником
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту представили виставковий проєкт «Вертикалі»
- Соціальні послуги – без бар’єрів: мобільний кейс ЦНАПу працював у центрі «Дорога життя»
- Ужгородська Палачінта повертається після п'ятирічної паузи
- Музейний лекторій: в Ужгороді відбудеться захід до Міжнародного дня жінок та дівчат в науці
- Прапор Надії – символ пам’яті про українських військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти – підняли в Ужгороді
- 13-15 лютого відбудеться фестиваль «Ужгородська Палачінта»

До цієї новини немає коментарів