Поліція Мукачівщини розслідує загибель 8-річної дівчинки, на яку впало дерево

Для з’ясування обставин смерті на місце негайно виїхали співробітники Відділу поліції №1 Мукачівського районного управління поліції.
Стало відомо, що 8-річна дівчинка загинула внаслідок нещасного випадку — на дитину впало дерево. Це сталося під час того, як знайомий сім’ї малолітньої зрізав дерева неподалік їх будинку. У той час дівчинка гралася поруч. Її мама перебувала в будинку.
Внаслідок отриманих травм дитина загинула одразу. Наразі на місці події тривають невідкладні слідчі дії. Поліція документує злочин.
Фігуранта поліцейські затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли за двома статтями — ч. 1 ст. 119 та ст. 166 Кримінального кодексу України. Йдеться про вбивство, вчинене через необережність та злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною.
Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснює Мукачівська окружна прокуратура.
До теми
- Кирило Буданов відвідав Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву
- Освіта як крок вперед: в Ужгороді відзначили Міжнародний день ромів інтерактивними заходами для дітей
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП на Берегівщині: травмовано троє малолітніх дітей
- На Закарпатті директор хлібопекарні відшкодував понад 4,1 млн грн несплачених податків
- Розслідування побиття ветерана на Тячівщині: поліція повідомила про підозру двом найактивнішим учасникам злочину
- В Ужгороді вогнеборці врятували чоловіка під час пожежі
- На Закарпатті судитимуть «кримінального авторитета», який з-за ґрат організовував переправлення ухилянтів
- У 5 місяців дитина важила 4,6 кг: на Закарпатті судитимуть матір через смерть немовляти
- Спроба підкупу за 2 тисячі євро: на Закарпатті затримали військовослужбовця у СЗЧ
- Закарпаття з робочим візитом відвідав Президент України Володимир Зеленський
- Поліцейські закарпатського батальйону «Стрілецький» отримали нагороди Президента України та Головнокомандувача ЗСУ
- Закарпатська «екстренка» запускає перший міжнародний проєкт разом із партнерами з Румунії
- Закарпаття бере участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
- У межах розслідування встановлюються всі причетні до нападу на ветерана війни у Тячеві
- За матеріалами поліції Іршави наркоторговця засуджено до 7 років і 6 місяців позбавлення волі
- Закарпаття обрало свого представника до національної Ради ветеранів
- Вогнеборці Ужгородщини запобігли знищенню житлового будинку
- Через чотири країни — до паспорта: на Закарпатті кримчанка отримала перший документ громадянина України
- Академія культури і мистецтв запрошує талановиту молодь до участі у V Міжнародній студентській арт-асамблеї «TRIGGER»
- На Закарпатті посадовця підозрюють в організації незаконного сміттєзвалища площею понад 2,7 тис. кв. м

До цієї новини немає коментарів