СТИХІЯ НАРОБИЛА БІДИ НА МУКАЧІВЩИНІ (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні вночі сильні грози з шквальним вітром пройшли над Мукачівським районам Закарпатської області, завдавши збитків об’єктам соціально-побутового призначення та приватним обійстям. Наразі при Мукачівській районній державній адміністрації працює комісія, яка визначає масштаби шкоди, завданої буревієм.

 

Станом на 18:00 вже відомо про те, що від негоди постраждало 6 населених пунктів цього району. Сильний вітер пошкодив крівлі споруд та будівель, внаслідок падіння дерев обірвані ліній електропередач, телефонний зв’язок та пошкоджені ділянки надземних газопроводів.

В селі Софія вітер пошкодив крівлі 9 приватних будинків та дах дитячого садку, дві ділянки надземного газопроводу та близько 350 метрів ліній електропередач. Дві покрівлі приватних житлових будинків та 200 метрів обірваних ліній електропередач – наслідки буревію в селі Зубівка. Частково знеструмленим є село Новоселиця, де вітер обірвав 200 метрів ліній електропостачання.

Також відомі наслідки „господарювання” стихії в селі Гандеровиця, де пошкоджено крівлю 42 будинків та місцевої школи, а також ділянку газопроводу.

За попередніми даними найбільше від буревію постраждало село Яблунівка, де крівля виявилася пошкодженою одразу на 80 будинках, сільській раді, школі та сільському клубі. Окрім цього у даному населеному пункті на двох ділянках пошкоджено газопровід, а також півтора кілометра електропроводів.

У селі Завидово вітер частково пошкодив крівлі 63 житлових будинки та покрівлю школи, а також завдав суттєвої шкоди 16 га виноградників місцевого сільськогосподарського підприємства.

Окрім того внаслідок негоди тимчасово знеструмленими опинилися населені пункти сіл Софія, Березина, Зубівка, Великий Коропець, Лалово, Яблунево, Гандеровиця та Новоселиця. А з селами Софія, Березина, Зубівка, Великий Коропець, Лалово, Лохово, Пузняківці, Пістрялово, Кучава та Станово сьогодні не можна було зв’язатися через пошкодження телефонного зв’язку.

Інформація про наслідки буревію постійно уточнюється, не виключено, що масштаби стихійного лиха зростатимуть. Ремонтно-аварійні бригади місцевих служб вже приступили до ліквідації наслідків негоди. На місці події працюють фахівці ГУ МНС України в Закарпатській області.

Нагадаємо, що в 18-19 травня минулого року над Закарпаттям пройшов буревій, який завдав збитків на десятки мільйонів гривень.

ЦП ГУ МНС України в Закарпатській області

 

21 серпня 2006р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів