На Закарпатті прикордонники першими зустріли Вифлеємський вогонь миру

На українсько-словацькому кордоні, у пункті пропуску «Малі Селменці», відбулася традиційна передача священного Вогню Миру з Вифлеєму. Безпосередньо на державній межі запалили свічки та лампадки від вогню, доправленого скаутами з Відня до словацького пункту пропуску «Велке Слеменце». На території нашої держави їх зустрічали прикордонники Чопського загону та українські пластуни.
«Для нас велика радість та честь зустріти Вифлеємський вогонь безпосередньо на державному кордоні. Щороку він приносить в Україну надію на мир та атмосферу різдвяних свят. Щиро віримо, що він принесе добробут та Божу благодать нашій Україні», - зазначив заступник начальника відділення «Паладь Комарівці» Владислав Сабадаш, який разом з прикордонниками пункту пропуску зустрічав скаутів.
Після проходження прикордонного контролю словацькі скаути передали священний вогонь українським пластунам, які повезли його далі територією України.




До теми
- Історія боротьби та пам’яті: у замку Сент-Міклош відбулася зустріч із військовими та громадою
- Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Податківці Закарпаття провели ознайомчу лекцію для студентів економічного факультету УжНУ
- Диспетчерів закарпатської «екстренки» навчають кризовій та інклюзивній комунікації
- Верховний Суд залишив у силі вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
- «Книги на лінії фронту» – в Ужгороді відкрилася фотовиставка Владислава Товтина
- Із небезпечного регіону – на Закарпаття: евакуювали родину з Дніпропетровщини
- Трагедія в Ужгороді: у квартирі знайшли мертвою жінку
- Поліція Великого Березного розслідує смертельну ДТП за участі автомобіля та мотоцикла: загинув неповнолітній
- «Кілька днів свободи, що стали символом»: в Ужгороді відзначили річницю Карпатської України
- До Дня українського добровольця: відкрили меморіальну дошку головному сержанту Івану Скоблею
- Хор «Кантус» запрошує слухачів у захопливу подорож світом німецької вокальної музики XIX століття
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- Через фальшиві документи водій вантажівки втратив на кордоні напівпричіп за 700 тис грн
- В Ужгороді презентували книги про Карпатську Україну
- В Ужгороді сьогодні двом ветеранам передали безкоштовні квартири
- Стріляв по вікнах драмтеатру: в Ужгороді поліція затримала хулігана
- Майже 900 тис. грн переплати за пальне: на Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК
- Забруднення земель на понад 15 млн грн: на Закарпатті поліція повідомила про підозру посадовцю лісохімічного підприємства

До цієї новини немає коментарів