Перевозив у мікроавтобусі під виглядом опломбованого вантажу: на в’їзді до Закарпаття затримано переправника військовозобов’язаних разом з групою клієнтів

2 грудня на посту в селі Нижні Ворота спільний наряд оперативників Управління карного розшуку ГУНП в Закарпатській області та кримінальної поліції Відділення поліції № 2 Мукачівського РУП зупинив для перевірки мікроавтобус, яким керував 21-річний мукачівець.
Правоохоронці оглянули опломбований митницею «експортний вантаж», який за легендою водій нібито ввозив у область для подальшого транспортування за кордон.
У результаті огляду у кузові мікроавтобуса за пломбованими дверима поліцейські виявили чотирьох чоловіків призовного віку, прихованих від контролю.В багажному відсіку чоловіки проїхали шлях від Києва до Закарпаття. Уже на території області 21-річний мукачівець мав доправити їх до Берегівського району, звідки вони планували пішки перетнути кордон з Угорщиною.
Тривають оперативні заходи для встановлення всіх осіб, причетних до схеми.



До теми
- Понад 1300 пожеж сухостою від початку року: ДСНС Закарпаття закликає припинити випалювання трави
- Похід на Петрос для мешканця Львівщини завершився травмою ноги та викликом рятувальників
- На Закарпатті прокуратура через суд вимагає надати 400 гектарам «Річки Білої Тиси» статус заповідної території
- На Хустщині прокуратура через суд вимагає стягнути понад 883 тис. грн боргу за землю
- Шукали за допомогою світлових ракет: на Тячівщині врятували грибника
- Впродовж вихідних на Закарпатті сталося 22 пожежі в екосистемах
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- В Ужгородському замку завтра відкриють виставку «Роми Закарпаття: історія, пам’ять, гідність»
- Повалили на землю та відібрали 9 000 грн: поліцейські Виноградова затримали підозрюваних у пограбуванні чоловіка
- П'ятьох «нелегальних» перевізників виявили інспектори на Закарпатті
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП, у якій травмувалися семеро людей, серед яких – двоє малолітніх хлопчиків
- Три ДТП за участі неповнолітніх водіїв сталися на Закарпатті: поліція закликає не допускати дітей до керування транспортом
- Гідне майбутнє ветеранів: в Ужгороді обговорили навчання, зайнятість та підприємництво
- Омбудсман Дмитро Лубінець повідомив про виявлені порушення прав дітей у дитячому таборі «Артек Закарпаття»
- Унікальний стінопис захристії кафедрального собору в Ужгороді відновлюють реставратори
- Побив 74-річну матір і залишив її вдома: на Хустщині чоловіка взяли під варту
- Поліція Міжгір’я розслідує ДТП за участю трьох авто: за медичною допомогою звернулися 13 людей, серед них — діти
- Понад 1,2 млн грн за шкоду довкіллю: на Тячівщині ДП «Ліси України» зобов’язано сплатити до бюджету шкоду за незаконну рубку у лісництві
- На Закарпатті прокуратура перевіряє умови перебування неповнолітніх із Вишневого у дитячому таборі
- До уваги водіїв! Завтра, 1 серпня, на площі Шандора Петефі в Ужгороді обмежать паркування авто

До цієї новини немає коментарів