1.78 ‰ та відсутність права керування: закарпатські патрульні притягнули до відповідальності порушника

Напередодні вночі, під час опрацювання виклику за повідомленням "Порушення тиші", екіпаж патрульних виявив водія автомобіля Audi, який керував транспортним засобом із явними ознаками алкогольного сп’яніння.
Огляд на стан сп’яніння провели на місці події за допомогою алкотестера. Результат — 1.78 ‰ алкоголю в крові, що суттєво перевищує допустиму норму. Водій із результатом огляду погодився.
Під час перевірки документів інспектори також встановили, що громадянин керував транспортним засобом, бувши позбавленим права керування рішенням суду.
За виявлені порушення щодо водія оформили:
• постанову за ч. 4 ст. 126 КУпАП — керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування;
• протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування у стані алкогольного сп’яніння.
Сума штрафів становить понад 37 тисяч гривень.
Кермуйте відповідально!


До теми
- Понад 1300 пожеж сухостою від початку року: ДСНС Закарпаття закликає припинити випалювання трави
- Похід на Петрос для мешканця Львівщини завершився травмою ноги та викликом рятувальників
- На Закарпатті прокуратура через суд вимагає надати 400 гектарам «Річки Білої Тиси» статус заповідної території
- На Хустщині прокуратура через суд вимагає стягнути понад 883 тис. грн боргу за землю
- Шукали за допомогою світлових ракет: на Тячівщині врятували грибника
- Впродовж вихідних на Закарпатті сталося 22 пожежі в екосистемах
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- В Ужгородському замку завтра відкриють виставку «Роми Закарпаття: історія, пам’ять, гідність»
- У Закарпатському драмтеатрі розпочали капітальне оновлення глядацької зали
- Повалили на землю та відібрали 9 000 грн: поліцейські Виноградова затримали підозрюваних у пограбуванні чоловіка
- П'ятьох «нелегальних» перевізників виявили інспектори на Закарпатті
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП, у якій травмувалися семеро людей, серед яких – двоє малолітніх хлопчиків
- В Ужгороді чадним газом отруїлися 12-річна дівчинка та її мама
- 75 351 гривню зібрали в Ужгороді під час благодійного велозаїзду Big Сity Ride
- Три ДТП за участі неповнолітніх водіїв сталися на Закарпатті: поліція закликає не допускати дітей до керування транспортом
- Гідне майбутнє ветеранів: в Ужгороді обговорили навчання, зайнятість та підприємництво
- Омбудсман Дмитро Лубінець повідомив про виявлені порушення прав дітей у дитячому таборі «Артек Закарпаття»
- Унікальний стінопис захристії кафедрального собору в Ужгороді відновлюють реставратори
- Побив 74-річну матір і залишив її вдома: на Хустщині чоловіка взяли під варту
- Поліція Міжгір’я розслідує ДТП за участю трьох авто: за медичною допомогою звернулися 13 людей, серед них — діти

До цієї новини немає коментарів