Символічне «мільярдне» дерево на Закарпатті зростатиме у парку Ужгородського національного університету

Подію відвідали студенти кафедри лісівництва УжНУ, керівництво університету, представники Закарпатської ОВА та громадськість.
Під час вітального слова Андрій Янюк, начальник управління з виробництва філії «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" наголосив, що висадкою символічного дерева лісівники підсумовують перший етап президентської програми, яка стартувала 2021 року:
– Ідея висадити мільярд дерев об’єднала тисячі українців – школярів і військових, лісівників і людей, зовсім далеких від лісової галузі. І саме в єднанні – наша сила. Ліси є природним щитом від руйнівних наслідків зміни клімату, а їхнє створення й відновлення критично важливе, зокрема й для майбутнього Карпатського регіону. Дуже вдячний усім, завдяки кому ця подія стала можливою. Дякую керівництву УжНУ, яке надало для символічного дерева чудове місце в парку. Ми всі сподіваємося, що цей «мільярдний» дуб буде рости сотні років під мирним небом!
Особливою подію зробило й те, що деревце висадили демобілізований військовий-лісівник – завідувач сектору охорони і захисту лісів у Закарпатській області філії «Карпатський лісовий офіс» ДП «Ліси України Віталій Райніш зі своїм сином Даніелем.
За словами лісівників Карпатської філії, яка об’єднує три найзахідніші області України, у рамках програми «Зелена країна» висаджено понад 122 мільйони молодих дерев. З них на Закарпатті – понад 37 мільйонів саджанців. Відтак створення та відновлення лісів на цьому етапі не завершується. Поки триває осіння кампанія з висадки молодих лісів, ДП «Ліси України» готується до виконання другої частини програми – збільшення площі лісфонду на мільйон гектарів.
Філія "Карпатський лісовий офіс"





До теми
- «Мав бронь, але пішов на фронт: історія 51-річного військового 128-ї бригади, який став піхотинцем»
- Історія одного пам’ятника в Ужгороді: «Весна» Михайла Михайлюка
- Напередодні Великодня Закарпастький осередок ГО «Захист держави» провів атмосферний мистецький майстер-клас із живопису у Старому Селі
- Писанки, паска й обряди: особливості Великодня на Закарпатті
- Як святкували Великдень на Закарпатті: традиції та вірування
- Богдан Андріїв: "Щиро вітаю всіх християн, які сьогодні відзначають Світле Воскресіння Христове!"
- Чому у 2026 році Великдень святкують у різні дні та чи можлива спільна дата
- Народні традиції, що лікують: на Закарпатті Захисники виготовляли великодні елементи декору
- Ужгород готується до піку цвітіння сакур
- Шовдар, паски й плетені кошики: скільки коштує зібрати великодній набір в Ужгороді
- Як готують традиційну закарпатську паску?
- В Ужгородському скансені буде новий об'єкт — німецька (швабська) каплиця зі Жденіївської громади
- Шлях до дому: як евакуйований притулок «Спиридон» знайшов нове життя на Закарпатті
- Втрачений Ужгород: як на початку століття Великдень святкували
- Графік проведення пасхальних богослужінь та освячення пасок 4-5 квітня в Ужгороді
- У 86 і 87 – заради безпеки: подружжя з Донеччини оформило на Закарпатті свої перші закордонні паспорти
- "Якщо не допомагати, війна не закінчиться скоро": як у Мукачеві колишній військовий Артем Орел ремонтує машини для ЗСУ
- Офіцери 128-ї бригади відвідали побратимів, які повернулися з полону
- Історія одного пам’ятника: Йосип Бокшай і Адальберт Ерделі
- У християн західного обряду сьогодні – Вербна неділя: історія та традиція свята

До цієї новини немає коментарів