За матеріалами СБУ та Нацполіції судитимуть підпалювача храму на Закарпатті
За даними слідства, 28-річний місцевий житель 16 липня проник на територію храму, підпалив вхідні двері та залишив на стінах будівлі написи з ксенофобським змістом.
За результатами слідчих дій, затриманому було повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками);
- ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна).
Матеріали справи скеровано до суду.
Комплекс заходів проводили співробітники СБУ в Закарпатській області спільно з Відділом поліції № 1 Ужгородського районного управління поліції за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури.
Пресслужба СБУ в Закарпатській області
До теми
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
 - На Закарпатті відновили міст через гірську річку
 - За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
 - Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою
 - Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
 - На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
 - В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
 - Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили закарпатські аудитори під час ревізії «швидкої»
 - Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
 - В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
 - У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
 - Закарпатські податківці передали сучасні снайперські приціли для територіальної оборони
 - Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
 - На Закарпатті відновили міст через гірську річку, зруйнований паводком
 - Трагедія в Карпатах: загинули двоє туристів із Вінниччини
 - Мукачівські поліцейські викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
 - За тиждень викрили 7 переправників військовозобов’язаних, до суду скеровано обвинувальні акти стосовно ще 13 осіб
 - 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
 - Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
 - Трагедія на Закарпатті: у пожежі загинула 30-річна жінка
 

До цієї новини немає коментарів