Ще 6,9 млн грн на підтримку військових виділять із бюджету Ужгорода

Рішення підтримали сьогодні на сесії .
Депутати проголосували за зміни до бюджету Ужгородської міської територіальної громади на 2025 рік, які передбачають перерозподіл бюджетних призначень.
Фінансування збільшили, зокрема, на міську цільову Програму підтримки військових частин Збройних Сил України, інших військових формувань та парамілітарних організацій на 2025 рік, Програму забезпечення заходів з оборонної та мобілізаційної роботи, а також Програму підтримки військової частини А4447.

До теми
- В Ужгороді заборонили у зимовий період вихід на лід на відкритих водоймах у межах громади
- Ужгородська та Балаклійська міські громади підписали меморандум про співпрацю
- Бізнес в Ужгороді закликають ощадливо використовувати електроенергію ввечері
- У День Гідності та Свободи Ужгород згадує події двох революцій і вшановує борців за свободу
- Ужгородська міськрада спрямувала 1,8 млн грн підтримки сім’ям загиблих Захисників
- Богдан Андріїв: "Громада Ужгорода й надалі послідовно підтримує захисників"
- Ще 5,5 мільйонів гривень на підтримку захисників виділили із бюджету Ужгорода
- На засіданні виконкому в Ужгороді підтримали кандидатуру на звання “Мати-героїня” та розглянули соціально важливі питання
- Ветерани вдома: Закарпаття розширює програми підтримки й реабілітації героїв
- В Ужгороді з робочим візитом – делегація з ІІІ району Будапешта
- В Ужгороді обговорили можливості фінансування спільних проєктів із Експортно-інвестиційним фондом Данії
- Щоб уникнути черг: у ЦНАПі Ужгорода запроваджено попередній запис для оформлення відстрочки від мобілізації
- Кращі спортсмени Ужгорода отримуватимуть у 2026 році щомісячні стипендії
- Понад 30 мільйонів гривень із обласного бюджету спрямують на підтримку військових і на потреби ветеранів Закарпаття
- Міський голова Богдан Андріїв зустрівся з Героєм України Владиславом Стоцьким
- Ужгород та Черкаси підписали Меморандум про співпрацю
- В Ужгородській міськраді провели позапланове засідання комісії ТЕБ та НС щодо підготовки до зими та стану укриттів
- Туберкульоз і ВІЛ – подвійна загроза, що потребує єдності дій: у міськраді обговорили ситуацію в Ужгороді
- В Ужгороді офіційно розпочався опалювальний сезон – у лікарнях, школах, дитсадках можуть включати за потреби тепло
- Ужгородська міська рада оголосила прийом документів на премії для діячів культури та мистецтва

До цієї новини немає коментарів