На Берегівщині прокуратура в суді зобов’язала забудовника відшкодувати до бюджету 315 тис грн пайової участі

Берегівська окружна прокуратура через суд зобов’язала недобросовісного забудовника відшкодувати до місцевого бюджету 315 тис грн заборгованості зі сплати пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Берегова.
Встановлено, що двоє місцевих приватних підприємців реконструювали існуюче кафе та магазин під готель та кафе, проте не сплатили до бюджету внески із пайової участі, як це вимагає Закон.
Виявивши факт безпідставно збережних коштів пайової участі, прокуратура в інтересах держави в особі Берегівської міської ради самостійно звернулась Господарського суду Закарпатської області з позовом, який повністю задоволено.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
https://surl.li/maojse
До теми
- На Берегівщині поліція затримала зловмисника, який намагався вбити сусіда сокирою
- На Закарпатті з початку року потонуло 10 людей: ДСНС назвала єдині два безпечні місця для купання в області
- За минулий місяць поліцейські Закарпатської області розшукали 35 водіїв, які залишили місце ДТП
- За матеріалами поліції Хустщини до 7 років ув'язнення засуджено грабіжників, які напали на пенсіонерку
- На Закарпатті надзвичайники розчищали автошляхи від повалених негодою дерев
- На Закарпаття з Німеччини екстрадовано організатора масштабного наркобізнесу
- На Тячівщині 66-річний чоловік вистрілив у спину сусіду з мисливської рушниці
- Спека та ваговий контроль: на Закарпатті діють обмеження для фур
- На Берегівщині поліція затримала підозрюваного в умисному вбивстві, який намагався винести тіло вбитого у килимі
- 11 пожеж за добу: на Закарпатті вогонь знищив понад 5 гектарів сухостою, спалювання трави ледь не коштувало життя пенсіонеру
- На Закарпатті виявили понад 60 порушників міграційного законодавства
- ДТП у передмісті Ужгорода: затримано п’яного керманича з майже 14-кратним перевищенням допустимої норми алкоголю
- Судитимуть депутата з Тячівщини, який не задекларував двоповерховий будинок, землю та доходи дружини
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців
- В Ужгороді дипломи отримали 120 випускників Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді вдруге представили танцювальний перформанс «Вибір» до 35-річчя студії «Бліц»
- В Ужгороді відбулася презентація документальної книги "Герої Закарпаття"
- Майже 1200 пожеж в екосистемах та 813 га згарища: ДСНС Закарпаття закликає зупинити спалювання сухостою у спеку
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Рятувальники допомогли киянину, якому стало зле в Карпатах

До цієї новини немає коментарів