Мирослав Білецький зустрівся із військовими, звільненими з полону

"Вони несли службу у лавах Збройних сил, територіальної оборони, Держприкордонслужби та інших підрозділів. Дехто провів у полоні понад 3 роки, а сьогодні відновлюють здоров’я і налагоджують життя на Закарпатті.
Щиро і відверто говорили з героями про наболіле, чим живуть сьогодні й на які труднощі натрапляли, повернувшись додому.
Найпоширеніші питання - оформлення документів, отримання передбачених законодавством пільг та соціальної підтримки, необхідність юридичного супроводу. Йшлося також про перспективи отримати житло. Особливо актуально це для військових-вихідців із прифронтових областей чи окупованих територій.
Відповідно до ініціативи Президента України та Уряду діє програма забезпечення житлом військовослужбовців, пільгового кредитування. Важливо, щоб військові подали відповідну заявку.
Відрадно чути оптимістичні розмови захисників про те, як вони планують майбутнє. У них є прагнення та ідеї, які хочуть втілити. Хтось хоче працювати на землі, а хтось – відкрити власну справу. Розповіли про ті можливості, які сьогодні діють у межах регіональних програм, про ініціативи Закарпатського обласного центру зайнятості, бізнесу. Кожен і кожна зможе знайти для себе те заняття, яке приноситиме моральне і матеріальне задоволення.
Фіксуємо всі потреби захисників, приймаємо рішення, які забезпечують їхні інтереси. Воїни повинні відчувати нашу вдячність за їхні подвиг, відданість і захист. Тому продовжуємо працювати задля них надалі", - зазначив Білецький.
До теми
- Бізнесу Закарпаття представили урядові програми енергонезалежності та цифрової зрілості
- Безоплатні зарядні станції для дітей з інвалідністю: на Закарпатті подано 270 заявок
- В Ужгородській міській раді обговорили нові можливості партнерства з Японією
- Цифрова трансформація та енергопідтримка: що пропонують підприємцям Закарпаття
- Громади, податки, бюджети: в ОВА обговорили шляхи скорочення боргів
- На Закарпатті з робочим візитом перебувають партнери з Італії та Словаччини
- Підприємці Закарпаття можуть отримати до 15 000 грн на енергостійкість
- «Психоемоційна стійкість: як впевнено пройти співбесіду та адаптуватися на роботі» – Молодіжна рада при Закарпатській ОВА запрошує на тренінг
- «Діалог влади та бізнесу»: закарпатські митники продовжують консультувати суб’єктів зовнішньоекономічного господарювання
- Можливість для громадських організацій: стартували конкурси соціальних та ветеранських проєктів на Закарпатті
- Понад 8 тисяч адміністративних послуг надали платникам податків Закарпаття у січні
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом перебував в Ужгороді, щоб дати новий старт для «4.5.0. Recovery Center»
- На Закарпатті розпочали основний етап будівництва «4.5.0. Recovery Center»
- Пункти незламності в Закарпатській області впродовж січня стали місцем підтримки для понад 15 300 людей
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко із робочим візитом на Закарпатті
- Уряд підвищує мінімальні пенсійні виплати для родин загиблих і зниклих безвісти захисників та захисниць
- Громади Закарпаття можуть залучити підтримку міжнародних експертів для розвитку економіки
- Закарпаття з робочим візитом відвідав президент Паралімпійського комітету Угорщини Ласло Сабо
- Закарпаття реалізує 11 проєктів Interreg NEXT Румунія–Україна на понад 2,6 млн євро
- Закарпаття формує системну ветеранську політику: від реагування до комплексної підтримки

До цієї новини немає коментарів