Закарпатські митники запобігли незаконному переміщенню дороговартісної техніки

Так, у першому випадку, 67-річний харків’янин, повертаючись зі Швейцарії в Україну через митний пост «Астей», під час проходження митного контролю свідомо спрямував свій автомобіль «Alfa Romeo» в «зелений коридор». Такий вибір вказує на відсутність товарів, що підлягають оподаткуванню та звільняє громадян від подання письмової митної декларації.
Втім митники вирішили перевірити «доброчесні наміри» співвітчизника перетнути українсько-угорський кордон. У ході ретельної перевірки транспортного засобу було виявлено у салоні та багажному відсіку авто незадекларований товар іноземного виробництва. Зокрема, 10 шт. фотоапаратів відомих торгових марок: Canon, Nikon, Panasonic, Sony та 2 адаптери фірм Canon. Їх загальна вартість на вітчизняному ринку перевищує 400 тисяч гривень. Тоді, як згідно з митним законодавством, без декларування та оподаткування дозволяється переміщувати товар, що вартість якого не перевищує 500 євро.
В іншому випадку, на митному посту «Ужгород-автомобільний» під час перевірки мікроавтобуса «Мерседес-Бенц», водій якого для проходження митного контролю також обрав «зелений коридор», виявлено у дорожніх валізах 2 новенькі пристрої для виготовлення сигарет торгової марки «Cone Filling System Tebaoyi». Їх житель Закарпаття переміщував серед особистих речей в обхід декларування та сплати митних платежів. Вартість виявленого товару в інтернет мережі становить 250 тисяч гривень. У своєму поясненні закарпатець вказав, що віз пристрої до України на прохання знайомих в Чехії.
Тож, в обох випадках митники склали протоколи про порушення митних правил за ч.2 статті 471 Митного кодексу України. Предмети правопорушення, орієнтовна загальна вартість яких понад 650 тисяч гривень, вилучені до рішення митниці.
Пресслужба Закарпатської митниці








До теми
- Стрілянина в районі Шахтинського лісу: в Ужгороді взято під варту підозрюваного, який стріляв у правоохоронців
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельного наїзду на велосипедиста на Хустщині
- На Міжгірщині мікроавтобус збив пішохода: 38-річного чоловіка госпіталізували з тяжкими травмами
- Поліцейські перевіряють інформацію щодо можливого забруднення природоохоронної території поблизу озера Синевир
- Трьох прикордонників Чопського загону нагородили державними нагородами
- Гірські рятувальники на Рахівщині надали допомогу 18-річній туристці
- 20 кілограмів металевого сплаву, схожого на срібло, виявили на кордоні з Угорщиною
- Рятувальники Закарпаття отримали сучасне обладнання від благодійного фонду «Українські Вогнеборці»
- Не зміг обманути - спробував підкупити: прикордонники викрили хабародавця у «Лужанці»
- Теплиця з коноплями та застава майже мільйон: на Хустщині поліція затримала 33-річного чоловіка
- На Мукачівщині поліція затримала зловмисника, який підозрюється у зґвалтуванні неповнолітньої дитини та інших тяжких злочинах
- До 5 років ув'язнення загрожує закарпатцю за напад на водія вантажівки
- В Ужгороді стартував Всеукраїнський тур виставки та фільму гуманітарної місії «Проліска»
- У вантажному потязі, що прямував до Словаччини, прикордонники виявили приховані сигарети
- Стрілянина, пожежа та затримання озброєного чоловіка: поліція розкрила деталі спецоперації у Шахтинському лісі в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО)
- «Вільні разом»: в Ужгороді відкрили осередoк підтримки для херсонців
- Спецоперація завершена – поліція затримала озброєного чоловіка у Шахтинському лісі в Ужгороді (ФОТО)
- В Ужгороді на території Шахтинського лісу триває спецоперація із затримання озброєного чоловіка
- Понад 2,7 млн грн до місцевих бюджетів: прокуратура через суд повертає громадам кошти, які мали працювати на розвиток Мукачівщини
- Негода застала зненацька: на Рахівщині врятували туристичну групу з Полтавщини

До цієї новини немає коментарів