Рятувальники допомогли 12 туристам, які занедужали під час відпочинку в горах

Про це інформує ДСНС Закарпаття.
8 липня о 05:10 рятувальники села Пилипець вирушили на допомогу групі туристів у район підніжжя гори Гимба Хустського району. Як стало відомо, мандрівники приїхали до Карпат ще 5 липня з Львівської, Київської та Волинської областей.
Зі слів учасників групи, ще напередодні п'ятеро з них почали почуватися зле, а вже ближче до світанку кількість занедужавших зросла до 12 осіб. Отримавши від них координати, гірські рятувальники вирушили їм на допомогу на квадроциклах, водночас скеровуючи їх зустрічний маршрут телефоном. Мандрівників доставили до села Пилипець, де їх передали працівникам екстреної медичної допомоги, які діагностували отруєння.
До теми
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
 - У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
 - Закарпатські податківці передали сучасні снайперські приціли для територіальної оборони
 - Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
 - На Закарпатті відновили міст через гірську річку, зруйнований паводком
 - Трагедія в Карпатах: загинули двоє туристів із Вінниччини
 - Мукачівські поліцейські викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
 - За тиждень викрили 7 переправників військовозобов’язаних, до суду скеровано обвинувальні акти стосовно ще 13 осіб
 - 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
 - Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
 - Трагедія на Закарпатті: у пожежі загинула 30-річна жінка
 - В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій
 - Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
 - Боротьба з «нелегальними перевізниками» на Закарпатті: на порушників складено адмінматеріали, вони сплатять чималі штрафи
 - На Закарпатті випустили понад 8 тисяч мальків струмкової форелі у річку Ріка
 - Закарпатські рятувальники відшукали туристку, яка заблукала біля гори Петрос
 - Під виглядом особистих речей водій вантажівки незаконно переміщував 600 упаковок з рідинами для електронних сигарет
 - 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
 - На Берегівщині чоловік прорвав кордон та втік до Угорщини: поліція розслідує посягання на життя прикордонника і факт дезертирства
 - Наша співачка Мар'яна Матейко запрем'єрить нову українську композицію
 





До цієї новини немає коментарів