Змагаються ветерани і ветеранки: в Ужгороді - другий день "Карпатського виклику"

Учасники змагаються в армрестлінгу, веслуванні на тренажерах, долають 30 кілокалорій на аеробайку – кожен рух тут має глибоке значення, кожна секунда наповнена мужністю й незламністю. Для глядачів облаштовано фан-зону, а змагання транслюються наживо на великому екрані.
За словами Тараса Деяка, одного з організаторів та лідера «Карпатської Січі», головна мета турніру – підтримка тих, хто захищав Україну. Турнір став майданчиком зустрічі побратимів і посестер із Києва, Харкова, Кривого Рогу, Львівщини, Донеччини, Луганщини, Павлограда, Закарпаття та інших куточків держави.
«Ми хочемо показати нашим воїнам: вони важливі, вони – еліта української нації», – наголосив Тарас Деяк. Організатори забезпечили учасникам безоплатне проживання, харчування, культурну програму, зокрема екскурсію в Ужгородський замок, відпочинок у термальному басейні – усе для того, щоб люди, які захищали Україну і віддали за неї своє здоров’я, відчували себе потрібними.
У відкритті другого дня турніру взяли участь голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький, заступник голови ОВА Олександр Музиченко, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Іван Завидняк, голова наглядової ради благодійного фонду «Повернення», дружина загиблого Героя Анатолія Тегзи Дар’я Тегза, заступник керуючого справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради Тарас Гайдук, капітан обласної команди з адаптивного спорту CS Gladiator Костянтин Кашула, начальник управління з питань ветеранської політики Закарпатської обласної військової адміністрації Андрій Поляк.
«Карпатський виклик» – це не просто турнір. Це маніфест незламності, братерства та віри у перемогу. Саме ті, хто вже пройшов крізь найважчі випробування, здатні стати провідниками змін у мирному майбутньому. І є всі підстави вірити, що команда CS Gladiator одного дня представлятиме Україну на Паралімпійських іграх.
На завершення турніру, за доброю закарпатською традицією – смачний запашний бограч: щоб відчути тепло Закарпаття не лише в серці, а й на смак.










До теми
- В Ужгороді попрощалися із 27-річним захисником, головним сержантом Державної прикордонної служби України Дмитром Павличем
- «Я люблю українську» – в Ужгороді відбувся фінал мовознавчої гри серед школярів
- На Закарпатті вдруге пройшов регіональний форум «Голос молоді»
- Завтра, 12 грудня, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Володимира Биру
- Комедійний мультфільм «Наша файта» презентують на міжнародному анімаційному форумі Cartoon Movie
- В Ужгород передадуть Вифлеємський Вогонь Миру
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Мирослав Білецький вручив державні нагороди рідним полеглих військових
- Новий календар «Ужгород 2026»: найкращі фото міста у кожній сторінці
- “Я народився в Херсоні, тому пішов захищати свій дім, свою землю… В Ужгороді попрощалися із 24-річним полеглим Героєм
- Арттерапевтичний захід "Flowers therapy" для дружин і матерів військових провели в Ужгороді
- В Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні відбулася зустріч із благодійниками з Німеччини
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- "Пробіжи — Допоможи": в Ужгороді зібрали понад 70 тисяч гривень 3-річній ужгородці, яка хворіє на ДЦП
- В Ужгородському замку відкрили сучасний інформаційний інфобокс, присвячений унікальній пам’ятці — церкві Святого Юрія
- На Закарпатті пройшов традиційний Парад Миколайчиків
- Свято Миколая у «Дорозі життя»: концерт, усмішки та турбота
- В Ужгороді відкрили головну ялинку міста
- Богдан Андріїв: «Наші волонтери — це незламність, людяність і любов до України»
- В Ужгороді відзначили працівників місцевого самоврядування






До цієї новини немає коментарів