Ужгород попрощався із полеглим 43-річним майором Олександром Карповим

Ужгород 4 липня попрощався із 43-річним майором, командиром 3 стрілецького взводу 3 стрілецької роти військової частини А7127 Олександром Карповим
Олександр Анатолійович Карпов народився 16 листопада 1981 року в місті Євпаторія. Служив офіцером Державної прикордонної служби України у 94-му прикордонному загоні, зокрема у відділах прикордонної служби «Паладь-Комарівці» та «Ужгород». Після звільнення зі служби певний час працював за кордоном – у Чехії.
Після початку повномасштабного вторгнення Олександр повернувся в Україну й одразу став на захист Батьківщини. Із березня 2022 року служив у складі 101-ї окремої бригади територіальної оборони, а з жовтня 2024 року продовжив службу в 102-ій окремій бригаді ТрО.
Загинув 17 червня 2025 року в Запорізькій області, виконуючи бойове завдання та залишаючись до кінця вірним військовій присязі.
Він зробив свій вибір – вибір Захисника. І віддав найдорожче – своє життя – за Україну, – так про нього кажуть близькі.
Чин похорону відбувся на набережній Незалежності. Віддати шану захиснику прийшли рідні та близькі, міський голова Богдан Андріїв, військові, побратими, містяни.
Від головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних Сил України.
Після заупокійної літургії жалобна хода вирушила до Пагорба Слави. Там Олександра Карпова поховали з військовими почестями.
У захисника залишилися дружина Олена, доньки Анастасія та Аріна.
Вічна та світла пам’ять!



До теми
- Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді відкрили виставку про Палац Великих Князів Литовських
- Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»!
- Майже 300 спортсменів зібрав на Ужгородщині чемпіонат бойових мистецтв пам’яті поліцейського-Героя
- Завтра в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Василем Голінкою
- Завтра в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Сергієм Козаченком
- Разом і поза фронтом: поранених воїнів 128-ї бригади відвідали побратими
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Що буде на Aqua Fest в Ужгороді: повна програма інтерактивної наукової екоподії
- Боєць 128-ї Закарпатської бригади здобув «срібло» на конкурсі кращих інструкторів корпусу
- Увага водіям: обмеження руху в Ужгороді на вулиці Академіка Шпеника 21 березня
- СБУ викрила масштабну інформаційну спецоперацію росії проти угорської громади на Закарпатті
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Будівлю Єврейської синагоги з села Великі Ком'яти перевезуть у скансен в Ужгороді
- «Книги на лінії фронту» – в Ужгороді відкрилася фотовиставка Владислава Товтина
- Із небезпечного регіону – на Закарпаття: евакуювали родину з Дніпропетровщини
- Поліція Великого Березного розслідує смертельну ДТП за участі автомобіля та мотоцикла: загинув неповнолітній
- До Дня українського добровольця: відкрили меморіальну дошку головному сержанту Івану Скоблею






До цієї новини немає коментарів