Серед збірного гуманітарного вантажу закарпатські митники виявили інноваційні медпрепарати на 9,5 млн грн

Під час митного контролю гуманітарної допомоги, яку в Україну відправляло італійське релігійне товариство на адресу тернопільської релігійної організації, закарпатські митники вирішили ретельно перевірити вміст вантажу. А його виявилося чимало – і харчові продукти (макарони, молоко, рис, квасоля, боби, повидло, сухарі), і постільна білизна, одяг, взуття, посуд, канцелярія, інвалідні візки тощо.
Відтак, у ході проведення митного огляду причепу транспортного засобу виявлено велику партію медпрепаратів, не вказаних у декларації про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою. Мова про 2226 упаковок медичного препарату «New Art» (заповнений у скляні шприци ємністю 2,5 ml) та розкладений в 53 картонних коробках.
Оскільки керівник тернопільської парафії не задекларував за встановленою формою точних відомостей про вантаж, відносно нього складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Незадекларовані медикаменти вилучені, а їх остаточну вартість визначить спеціаліст-експерт. Але за попередньою інформацією в інтернет мережі, вартість таких ліків в Євросоюзі перевищує 9,5 млн. гривень.
Пресслужба Закарпатської митниці
До теми
- 47 викриттів за 4 місяці: як службові собаки допомагають митниці Закарпаття
- Академія культури і мистецтв запрошує творчу молодь на масштабні мистецькі події у травні
- Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття
- Зареєстроване кримінальне провадження за фактами влучань ворожих БпЛА по об’єктах інфраструктури на Закарпатті
- Рятувальники Закарпаття ліквідували наслідки російської атаки
- 11 ворожих цілей над Закарпаттям: в ОВА повідомили про наслідки масованої атаки
- Закарпаття під атакою БПЛА, у кількох громадах пролунали вибухи
- На Закарпатті повідомлено про підозру ліснику, від пострілу якого загинув чоловік
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- На Закарпатті підтверджено законність вироку вітчиму, який довів падчерку до самогубства
- У Закарпатській обласній лікарні виконали складну мікрохірургічну операцію військовому із Запоріжжя (ФОТО 18+)
- Контрабандисту наркотиків із Закарпаття підтвердили 10,5 років ув’язнення
- Гірські рятувальники допомогли туристу, який заблукав на Петросі
- Прокурори Закарпаття передали автомобіль та FPV - дрони військовим 128-ї бригади
- В Ужгороді триває фінал Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2026»
- Через негоду на Закарпатті без світла залишились 33 населені пункти
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який з пневматичної гвинтівки стріляв у чоловіка
- Гірські рятувальники розшукали двох киян на схилах Карпат
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Закарпатець намагався підкупити прикордонника





До цієї новини немає коментарів