Сучасний дефібрилятор закарпатській команді ветеранів Gladiator передав Словацький паралімпійський комітет

Цей повністю автоматичний пристрій самостійно аналізує серцевий ритм і за потреби подає електричний розряд. Його вартість – близько 3 500 євро.
Передали обладнання і поспілкувалися з нашими ветеранами заступник голови ОВА Олександр Музиченко та амбасадор Закарпаття Едуард Бураш.
Керівництво області подякувало Словацькому паралімпійському комітету, його президенту Яну Ряпошу, а також великому другу нашого регіону Едуарду Бурашу, завдяки яким ця гуманітарна допомога стала можливою.
Лікар з медицини невідкладних станів закарпатської «екстренки» Василь Вогар детально пояснив, коли саме потрібен дефібрилятор, та показав, як правильно ним користуватися.
Пристрій залишиться у спортивній залі в СК «Юність» в Ужгороді, де тренуються ветерани, однак буде доступний усім, хто його потребуватиме. Завдяки вбудованій голосовій інструкції навіть людина без медичної освіти зможе до приїзду швидкої надати необхідну допомогу.
Також під час зустрічі амбасадор Закарпаття Едуард Бураш передав команді CS Gladiator запрошення від словацьких паралімпійців у вересні цього року взяти участь у змаганнях у сусідній країні.
«Для наших "гладіаторів" це буде перший міжнародний досвід. І це – надзвичайно важливий етап у спортивній кар'єрі ветеранів, які мають амбітні плани на участь у Паралімпійських Іграх. Вони інтенсивно й наполегливо тренуються, вже перемагають на всеукраїнських змаганнях. Тому така підтримка словацьких друзів неодмінно допоможе їм досягти найвищих цілей», – наголосив Олександр Музиченко.
До теми
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- На Закарпатті сьогодні та завтра оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: попереджають синоптики та рятувальники
- Ще один ветеранський хаб запрацював на Закарпатті
- В області знову активізувалися онлайн-шахраї: від імені Закарпатської ОВА зловмисники розсилають фейкові листи представникам місцевого бізнесу
- На Говерлі ветерани та волонтери відновили частину туристичного маршруту
- Ужгород б'є температурні рекорди: максимум 28 червня став найвищим за весь період спостережень
- Спека б’є по здоров’ю: понад 50 випадків теплового удару за останні два дні
- Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків
- Кліщі, кишкові інфекції та лептоспіроз: в Ужгороді медики розповіли про сезонні загрози
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- В Ужгороді презентували результати українсько-американського проєкту з освітньої реінтеграції ветеранів
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- На Закарпатті оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
- На Закарпатті стартував п’ятий патріотичний табір «Бойові хом’ячки»
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- Закарпатські школярі вибороли 46 нагород на всеукраїнських олімпіадах та МАН
- Фармацевтична галузь на шляху до ЄС: на Закарпатті обговорили нові правила, інвестиції та перспективи розвитку
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- На Закарпатті стартує проєкт виїзних сесій вакцинації: мобільні бригади працюватимуть у семи громадах області






До цієї новини немає коментарів