Спокусилися на закордон: на околиці Чопа затримали трьох львів'ян призовного віку

Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону з Угорщиною трьох громадян України призовного віку.
Рух невідомих у напрямку держрубежу зафіксували за допомогою технічних засобів спостереження. На пошуки ймовірних правопорушників вислали групу реагування від відділу «Соломоново», яка затримала трьох невідомих за 25 метрів від держрубежу.
Чоловіки мали при собі паспортні документи та виявилися жителями Львівської області віком 38, 39 і 59 років. У ході опитування прикордонники встановили, що чоловіки є енергетиками та перебувають у службовому відрядженні у місті Чоп. Під час проведення ремонтних робіт у прикордонному населеному пункті вони спокусилися близькістю держрубежу і вирішили у незаконний спосіб пробратися в Угорщину. По завершенні робочого дня чоловіки пішли до кордону, де їх зупинив прикордонний наряд.
На затриманих склали адміністративно-процесуальні документи за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Подальшу долю правопорушників вирішить суд.
До теми
- На Тячівщині поліція розслідує ДТП, у якій травмувалися 17-річний мотоцикліст та його неповнолітній пасажир
- Викритих поліцією та ДБР експосадовців Мукачівського РТЦК та СП взяли під варту без права внесення застави
- На Закарпатті виявили порушення під час міжнародного перевезення пасажирів
- 23 серпня у замку Паланок знову варитимуть Леквар Перемоги!
- Наркотики під виглядом прального порошку: на Закарпатті судять учасників міжнародного каналу постачання кокаїн
- Закарпатська митниця: понад 25 млн грн штрафів надійшло до бюджету
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у селі Приборжавське
- На Закарпатті затримано пенсіонера за підозрою у зґвалтуванні двох малолітніх сестер
- Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліцейські Закарпаття спільно з ДБР викрили експосадовців Мукачівського РТЦК та СП
- Піротехніки знищили мінометну міну, яку виявили мандрівники на Рахівщині
- В Ужгороді попрощалися із 50-річним солдатом Володимиром Йорданом
- На спуску з Говерли травмувався турист з Одеси: чоловіка евакуювали рятувальники
- На Закарпатті поліція розслідує можливий розстріл коней: відкрито кримінальне провадження
- На Закарпатті родина, ймовірно, отруїлася чадним газом: дитину перевели до обласної лікарні
- ДБР і прокуратура повідомили про підозру трьом посадовцям районного ТЦК на Закарпатті
- $10 тисяч за переправлення до ЄС: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного перетину кордону
- Закарпатські вогнеборці у складі зведеного загону ДСНС України гасять пожежі у Франції
- Ужгород в жалобі: сьогодні в місті попрощалися із 31-річним солдатом Богданом Югасом
- Трагедія на Тисі: закарпатські прикордонники врятували 17-річного угорця, його товариш загинув
- На Рахівщині рятувальники знайшли туриста, який дві доби блукав у горах

До цієї новини немає коментарів