На Закарпатті затримано лікаря ВЛК, який за 13 500 грн допоміг пацієнту зняти його з військового обліку

За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури повідомлено про підозру лікарю ВЛК однієї з районних лікарень, який видавав фіктивні довідки про непридатність до військової служби із подальшим списанням заявників з військового обліку.
Медику інкриміновано одержання неправомірної вигоди службовою особою з використанням свого службового становища, поєднане з вимаганням (ч.3 ст.368 КК України).
.jpg)
Згідно матеріалів слідства, лікар-невропатолог районної лікарні допоміг військовозобов’язаному пройти ВЛК практично без участі останнього та отримати висновок, щодо його непридатності до служби. У подальшому це стало підставою для виключення чоловіка з військового обліку. Свої послуги медик оцінив у 13 500 грн неправомірної вигоди.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
До теми
- Три випадки хвороби Лайма з початку року: яка ситуація з укусами кліщів на Закарпатті
- В обласному центрі відбудеться знакова подія, що поєднає сучасне мистецтво та осмислення досвіду війни
- Не покинув Україну після відрахування з УжНУ: іноземця на Закарпатті оштрафували та видворять
- Від аудиторії — до кордону: студенти УжНУ на практиці вивчали роботу закарпатських митників
- Закарпатський обласний центр національного спротиву розпочинає співпрацю з Рух опору Сил Спеціальних Операцій ЗСУ
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Відсьогодні у водоймах на Закарпатті розпочинається нерестова заборона на вилов риби
- 570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття – кількість займань перевищила минулорічні показники
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- В Ужгороді відкрили виставку про Палац Великих Князів Литовських
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- Майже 300 спортсменів зібрав на Ужгородщині чемпіонат бойових мистецтв пам’яті поліцейського-Героя
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Смертельна ДТП на Закарпатті: водія, з вини якого загинуло двоє підлітків, засуджено до 7 років ув’язнення
- Комерційнна партія біодобавок на чверть мільйона гривень завозилась в Україну під виглядом особистих речей

До цієї новини немає коментарів