На Тячівщині поліція затримали двох зловмисників, причетних до організації незаконної переправи чоловіків через кордон

За оперативними даними фігурантами схеми є 46-річна мешканка міста Тячів та 20-річний житель села Сокирниця Хустського району. Зловмисники підшукували військовозобов’язаних клієнтів з різних областей України та пропонували їм допомогу в безперешкодній втечі за кордон. Ціна такого трансферу становила 8 500 доларів з людини.
У ході контролю за вчиненням злочину обох переправників затримали «на гарячому»: 20-річного — саме в момент транспортування трьох чоловіків до лінії державного кордону, а 46-річну співучасницю — на одній з вулиць Тячева під час отримання «платежу».
Слідчі вилучили у зловмисників два автомобілі, грошові кошти в іноземній валюті, отримані за незаконні послуги, мобільний телефон та документи.
Відповідно до статті 208 КПК України обох фігурантів поліцейські помістили до ізолятора тимчасового тримання. За даним фактом у поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.
Наразі тривають заходи зі встановлення можливих співучасників цього злочину та притягнення їх до відповідальності. Досудове розслідування триває.
До теми
- До Ужгорода завітає з концертом Національний ансамбль солістів «Київська камерата»
- На Закарпатті затримано лікаря ВЛК, який за 13 500 грн допоміг пацієнту зняти його з військового обліку
- На Закарпатті поліція затримала двох зловмисників, підозрюваних у зґвалтуванні неповнолітньої
- Мукачівські патрульні притягнули до відповідальності нетверезу водійку, позбавлену права керування
- На Закарпатті поліція затримала двох п?яних водіїв, з вини яких сталися дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими
- У Тячеві провели спортивний івент на підтримку Об'єднаної штурмової бригади НПУ «Лють»
- На Мукачівщині підбиття підсумки Міжнародного скульптурного симпозіуму
- 101 людину врятували цьогоріч у Карпатах закарпатські ДСНСники
- Виповнюється 80 років із дня заснування музею імені Тиводара Легоцького: охочих запрошують на святкову програму
- В Ужгороді презентували адаптивний вид боротьби для ветеранів та ветеранок війни
- Двоє киян організували на Закарпатті канал незаконного переправлення осіб через кордон
- Смерть породіллі на Закарпатті: завідувачку пологового відділення судитимуть за службову недбалість
- Поліцейські Берегівщини повідомили про підозру архітектору, причетному до умисного пошкодження пам’ятки архітектури національного значення
- На Закарпатті через тютюнову контрабанду вилучили пасажирський автобус
- 18-річний таксист за 6300 євро намагався переправити клієнта за кордон
- Карпатія Трейл-2025: унікальний забіг на вершинах гір
- На Закарпатті поранені захисники пройшли відновлювальну терапію із залученням службових собак поліції
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 109 водіїв, які покинули місце ДТП
- Понад 18 млн грн уже стягнули до бюджету за митні правопорушення на Закарпатті у 2025 році
- Смертельна аварія на ужгородській об’їзній: підозрюваний 18-річний водій під цілодобовим домашнім арештом
До цієї новини немає коментарів