Прикордонник Віктор Муляр – батько, воїн, захисник

Віктор Муляр на псевдо Кобзар у складі відділу прикордонної служби «Чоп» наразі виконує бойові завдання на Сумському напрямку. Це його четвертий виїзд на схід України. У 2022 році, коли військовослужбовець проходив службу на кордоні зі Словаччиною, він наполегливо подавав рапорти про переведення його до бойового підрозділу, аж доки йому не дозволили.
«Хто має захистити моїх дітей? Я чоловік, я батько, це мій обов’язок – захистити свою родину і свою землю. Обидва мої брати також воювали, я не міг вчинити по-іншому, коли в країні війна», - каже Кобзар.
Під час бойових виходів Віктора тримає думка про дітей, про їх майбутнє. Він переконаний, що найкраще життя для них – у вільній, незалежній, процвітаючій Україні, і жодна ворожа сила не зможе відібрати це у його донечок.
Старша, сімнадцятирічна Анастасія, за прикладом батька, мріє стати прикордонницею і готується вступати до Національної академії Держприкордонслужби України. Її дзвінки та рідний дзвінкий голос є найсильнішою підтримкою і мотивацією продовжувати боротьбу. Молодша, восьмирічна Софійка, лише перейшла до другого класу школи, однак, уже по-дорослому пишається батьком-воїном. Дівчатка щоразу нетерпляче чекають на повернення тата з війни і мріють про його найніжніші у світі обійми.
«Ще треба повоювати. Ми мусимо закінчити цю війну і вигнати з української землі останнього окупанта. Маю бути впевнений, що ніхто ніколи не зашкодить моїм дівчаткам. Вони – моє життя!» - ділиться роздумами прикордонник.
Західне регіональне управління Держприкордонслужби України
До теми
- 118 мешканців Закарпаття цьогоріч вже скористалися ваучером на навчання
- Регіональна комісія ТЕБ та НС проаналізувала стан безпеки та готовності до надзвичайних ситуацій
- Підтримка ворога — шлях за ґрати: закарпатська прокуратура попереджає про наслідки держзради
- Контроль тендерів на Закарпатті: 137 моніторингів та 12 перевірок за пів року
- Фахівці ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області надали вже понад 32 тисячі адмінпослуг у сфері земельних відносин
- На Закарпатті працюють над розбудовою мережі ветеранських хабів
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямували 99,4 млн грн
- Закарпаття продовжує підтримувати захисників - спрямували ще понад 19 мільйонів гривень
- 1212 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів «Зроблено в Україні» на Закарпатті з початку року
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 84 роботодавці області
- Закарпаття стало майданчиком для VII Міжнародного безпекового форуму «Україна – ЄС – НАТО: стратегічні ініціативи в умовах глобальної кризи»
- Результати Ярмарку вакансій на Закарпатті: 143 людини вже працевлаштовані, 20 жінок здобувають нову професію
- На Закарпатті підписали меморандум для розвитку сімейних форм виховання дітей
- В ОВА обговорили реалізацію на Закарпатті Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні
- Підтримка ветеранів – інвестиція в майбутнє: онлайн-зустріч Закарпатської ОВА вже завтра
- 447 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- В ОВА обговорили нові підходи до вирішення трудових конфліктів
- З нагоди Дня Конституції - визнання для закарпатців, які змінюють країну
- Закарпаття отримало понад 5,3 млн грн на модернізацію харчоблоків у закладах освіти
До цієї новини немає коментарів