Карпатія Трейл-2025: унікальний забіг на вершинах гір

За три дні учасники з усієї України та закордону долали складні маршрути серед краєвидів Карпат у селі Пилипець. Бігуни змагалися на дистанціях 100, 67, 40, 25, 10 та 6 кілометрів із сумарним набором висоти до 6200 метрів.
Серед учасників забігу — ужгородка Оксана Гудзь. Активно займатися бігом вона почала у 50 років і відтоді стала постійною учасницею бігових заходів у всіх куточках Закарпаття та України. На перший серйозний забіг її зареєструвала донька Юлія і відразу на трейл дистанцією 10 кілометрів. Жартує, що спочатку погодилася, а вже потім дізналась про умови маршруту, і з того часу гірські забіги стали улюбленими.

Цьогоріч Оксана Гудзь вже вп?яте долучається до Карпатія Трейл і вперше — на дистанцію 25 кілометрів. Увесь маршрут проходив на вершинах гір і тривав понад 4 години. Особливе задоволення у трейлах — це ком?юніті, яке підтримує тебе впродовж усієї дистанції та особливо на фінішу.
«Я вперше бігла 25 кілометрів. Ці відчуття неможливо передати ні словами, ні фотографіями. Особливо, коли біжиш на горі, а навпроти тебе — гора. Найважче, мабуть, лізти по каміннях вгору, вздовж джерела та на вертикальних скелях. Ми бігли там, де, напевно, навіть люди не ходять. Страшно бігти по чагарниках над прірвою, адже трохи не так поставиш ногу і можеш впасти. Але все одно було круто!» — ділиться враженнями спортсменка.

Пані Оксана бігає чотири рази в тиждень. Спеціальну підготовку саме до трейлу вона не проводила. Зареєструвалась на 25 кілометрів спонтанно:
«Чому? Бо це справжня насолода. Навіть минулого року, коли в один день був марафон у Хусті й трейл Карпатія, я без роздумів обрала Карпатію. Мої діти завжди мене підтримують. А Юля перед кожним забігом мені пише: “Мам, ти вже найкраща”. І це моя найсильніша підтримка».


Карпатський Телеграф
До теми
- Місто крізь об’єктив: у скансені відкрили фотовиставку «Мій Ужгород»
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- Закарпаття: на двох перевізників склали акти за порушення з тахографами
- Більше уваги до кожної дитини: на Закарпатті прокуратура вимагає збільшити кількість фахівців служб у справах дітей у 8 територіальних громадах
- У Мукачеві та Ужгороді стартує друга хвиля програми стажувань для молоді віком 16-29 років
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- Ще п’ять замків Закарпаття увійшли до Державного реєстру пам’яток національного значення
- На Тячівщині син завдав батькові ножового поранення: поліцейські затримали фігуранта
- Помер керівник духового оркестру Закарпатської обласної філармонії Володимир Співак
- Закарпаття посилює логістику: відкрито оновлений термінал «Євробрідж»
- На Берегівщині поліція затримала іноземця, підозрюваного у переправленні п’ятьох чоловіків через державний кордон України
- П’ять спроб підкупу прикордонників зафіксували у Чопському прикордонному загоні
- Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 38 водіїв, які залишили місце ДТП
- Рятувальники та представники Червоного Хреста працюють разом над підвищенням обізнаності населення щодо мінної безпеки
- Триває прийом заявок на ХV відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле»
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- У майстерні писанкарства в Ужгороді можна буде навчитися виготовленню традиційних закарпатських писанок
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру голові сільради, який із спільником заволоділи землею та намагались легалізувати її походження

До цієї новини немає коментарів