За публічного обвинувачення прокуратури засуджено закарпатця, який організував незаконне переправлення осіб через кордон

У суді прокурори довели, що обвинувачений, двічі намагався незаконно переправити за грошову винагороду чоловіка призовного віку до Словацької Республіки. З метою наживи він розробив схему переміщення через ділянку державного кордону поза пунктами пропуску, надавав вказівки, інструкції, організовував транспорт, отримував кошти у сумі 1000 та 2400 доларів США.
Під час реалізації злочинного наміру чоловіка затримали правоохоронці. Один з епізодів вчинений під контролем правоохоронних органів у межах проведення спеціальних слідчих дій. У справі досліджено численні докази, зокрема показання свідків, відеозаписи, речові докази та результати негласних слідчих дій, що підтвердили його винуватість.
Незважаючи на заперечення вини, суд визнав доводи сторони обвинувачення обґрунтованими і дійшов висновку про доведеність організації незаконного переправлення особи через державний кордон України, вчиненої з корисливих мотивів.
Суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також додаткове покарання — позбавлення права обіймати посади, пов’язані із здійсненням охорони державного кордону та роботи в органах державної влади і місцевого самоврядування строком на 2 роки.
Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
До теми
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- Закарпатського Героя – прикордонника посмертно відзначили державною нагородою
- Прозорро. Продажі – митні аукціони від Закарпатської митниці
- Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону зі Словаччиною трьох жителів Дніпропетровщини
- На Закарпатті правоохоронці блокували схему незаконного переоформлення авто через реєстр МВС
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили закарпатські аудитори під час ревізії «швидкої»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
- Закарпатські податківці передали сучасні снайперські приціли для територіальної оборони
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи

До цієї новини немає коментарів