Поблизу кордону зі Словаччиною зупинили четвірку правопорушників

Прикордонники Чопського загону затримали на околиці міста Ужгород групу чоловіків, які намагалися у незаконний спосіб перетнути державний кордон.
Рух чотирьох невідомих у напрямку Словаччини вдалося зафіксувати за допомогою фотопастки. Група реагування від відділу «Ужгород», що висунулася на їх пошуки, затримала правопорушників за пів кілометра від держрубежу.
Усі четверо виявилися жителями Рівненщини віком від 21 до 30 років. Вони були знайомі між собою, оскільки працювали разом в Ужгороді на будівництві. Чоловіки зізналися у намірі незаконно перетнути кордон та шукати кращих умов життя у країнах Євросоюзу.
Затриманих доставили у прикордонний підрозділ з метою складання адміністративно-процесуальних документі за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконний перетин або спроба незаконного перетину державного кордону України». Рішення у справі прийматиме суд.
До теми
- На Тячівщині поліція розслідує ДТП, у якій травмувалися 17-річний мотоцикліст та його неповнолітній пасажир
- Викритих поліцією та ДБР експосадовців Мукачівського РТЦК та СП взяли під варту без права внесення застави
- На Закарпатті виявили порушення під час міжнародного перевезення пасажирів
- 23 серпня у замку Паланок знову варитимуть Леквар Перемоги!
- Наркотики під виглядом прального порошку: на Закарпатті судять учасників міжнародного каналу постачання кокаїн
- Закарпатська митниця: понад 25 млн грн штрафів надійшло до бюджету
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у селі Приборжавське
- На Закарпатті затримано пенсіонера за підозрою у зґвалтуванні двох малолітніх сестер
- Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліцейські Закарпаття спільно з ДБР викрили експосадовців Мукачівського РТЦК та СП
- Піротехніки знищили мінометну міну, яку виявили мандрівники на Рахівщині
- В Ужгороді попрощалися із 50-річним солдатом Володимиром Йорданом
- На спуску з Говерли травмувався турист з Одеси: чоловіка евакуювали рятувальники
- На Закарпатті поліція розслідує можливий розстріл коней: відкрито кримінальне провадження
- На Закарпатті родина, ймовірно, отруїлася чадним газом: дитину перевели до обласної лікарні
- ДБР і прокуратура повідомили про підозру трьом посадовцям районного ТЦК на Закарпатті
- $10 тисяч за переправлення до ЄС: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного перетину кордону
- Закарпатські вогнеборці у складі зведеного загону ДСНС України гасять пожежі у Франції
- Ужгород в жалобі: сьогодні в місті попрощалися із 31-річним солдатом Богданом Югасом
- Трагедія на Тисі: закарпатські прикордонники врятували 17-річного угорця, його товариш загинув
- На Рахівщині рятувальники знайшли туриста, який дві доби блукав у горах



До цієї новини немає коментарів