Поліцейські Мукачівщини затримали раніше судимого чоловіка, який завдав ножового поранення своєму сину

26 травня о 14:40 поліцейські Відділу поліції № 1 Мукачівського районного управління поліції отримали повідомлення від медиків про госпіталізацію 22-річного мешканця села Лохово з колото-різаною раною грудної клітини.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група відділу поліції.
У ході проведення першочергових заходів поліцейські встановили обставини травмування чоловіка. Як з’ясувалося, потерпілий отримав травму в ході чергової сварки зі своїм батьком. Останній, будучи напідпитку, схопив ножа та завдав сину удар у грудну клітину.
Оперативники затримали підозрюваного – раніше неодноразово судимого 43-річного місцевого жителя. Також слідчі вилучили знаряддя вчинення злочину – ніж.
Фігуранта помістили в ізолятор тимчасового тримання. За вказаним фактом розпочато слідство за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України – йдеться про замах на умисне вбивство.
Наразі потерпілий перебуває на лікуванні, медики надають йому необхідну допомогу. Його батькові загрожує до 15 років ув’язнення.
До теми
- В обласному управлінні поліції охорони - новий керівник
- Прокуратура у судовому порядку повернула державі понад 2,6 га землі у Нацпарку «Синевир»
- Громадянин Румунії запропонував прикордонникам хабар, щоб потрапити в Україну на викраденій автівці
- Важлива подія: сьогодні 21 родина закарпатських військових отримала сертифікати на житло
- В Ужгороді парамедики врятували дівчинку, у якої зупинилось серце
- В Ужгороді поліцейські України та Польщі вчергове обмінялися досвідом у розслідуванні міжнародних злочинів
- На Закарпатті впродовж трьох тижнів перевірятимуть перевізників
- Порушив ПДР - сплив фальшивий документ: поблизу Ужгорода затримали водія з підробленим посвідченням
- На Тячівщині прокуратура оскаржила можливість внесення застави підозрюваним у замаху на умисне вбивство односельця
- Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
- Поліцейські встановили нові обставини смертельної ДТП у Ракошині
- Громадянин Франції намагався перетнути кордон на викраденій автівці
- Гірські рятувальники допомогли двом мандрівникам зі Львова
- До команди амбасадорів проєкту 4.5.0 Recovery Center приєдналася паралімпійська чемпіонка Надія Дьолог
- Моторошна нічна трагедія: на Закарпатті авто переїхало чоловіка, який лежав на дорозі
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Словаччини
- Міжнародний транскордонний проєкт WeCaRe: новий етап екологічної співпраці України, Угорщини та Словаччини
- Ліквідація понад 1500 пожеж і більше сотні врятованих туристів: дснсники Закарпаття підбили піврічні підсумки
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- Прикордонники на КПП "Вилок" виявили стародруки, які можуть становити культурну та історичну цінність
До цієї новини немає коментарів