В Ужгороді пройшов семінар-тренінг з антикорупційної взаємодії – участь взяли представники Нацполіції, НАЗК та міжнародні партнери

У заході взяли участь представники Національного агенства з питань запобігання корупції, Львівської консультаційної місії ЄС, уповноважені з питань запобігання корупції НПУ, Головних управлінь Національної поліції та підрозділів поліції охорони в Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській, Волинській областях та міжрегіональних територіальних органів ДВБ, ДСР НПУ.
Міжнародні експерти та поліцейські поспілкувалися про переваги Єдиного порталу викривачів як надійного і захищеного каналу для повідомлень про корупцію та дієвий інструмент у сфері антикорупційної політики.
Крім цього, учасники семінару обговорили механізми забезпечення належної роботи Порталу, методи подолання стереотипів та тенденції зростання викривальної моделі поведінки в суспільстві.
Присутні аналізували реальні кейси та зміни до законодавства, які наблизять інститут викривання до стандартів відповідної Директиви ЄС.
До теми
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- На Закарпатті прокурори погодили підозру ужгородцю, який оприлюднив у соцмережі пересування військової техніки
- У Мукачеві чоловік, будучи позбавленим права керування, їздив з ознаками алкогольного сп’яніння
- Поліція Ужгородщини притягнула до відповідальності чоловіка, який викинув напризволяще шістьох цуценят
- «Сила ветеранської спільноти: майбутнє громад разом»: регіональний форум в Ужгороді
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- Поблизу кордону з Угорщиною прикордонники зупинили групу порушників
- На Закарпатті зафіксовано перші у цьому році випадки лептоспірозу
- Окремий інженерно-саперний батальйон «Тиса» 128 ОГШБр отримав із рук Президента України Бойовий Прапор
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
- Поліція Міжгір’я розкрила угон авто місцевого жителя: за підозрою у злочині затримано уродженця Дніпропетровщини
- Серед збірного гуманітарного вантажу закарпатські митники виявили інноваційні медпрепарати на 9,5 млн грн
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- Протидія незаконному обігу наркотиків: закарпатські митники виявили майже 8 кг канабісу та тисячі психотропних таблеток
- На Закарпатті прикордонник не з’явився на службу: відкрито кримінальне провадження
- Автотроща на Берегівщині з п'ятьма постраждалими - подробиці від рятувальників
- На кордоні з Угорщиною теща намагалася «купити» у прикордонників пропуск для зятя
- На Закарпатті судитимуть правоохоронця, викритого ДБР на організації переправлення ухилянтів до Словаччини
- Гірські рятувальники надали допомогу підлітку біля гори Петрос
До цієї новини немає коментарів