Порушення на 48,5 мільйонів гривень і ще майже на стільки ж неефективних управлінських рішень виявили закарпатські аудитори з початку року
Зробили 7 ревізій, державний аудит місцевого бюджету, 7 перевірок закупівель та 86 моніторингів закупівель. Під час цих контрольних заходів виявили фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 48,5 млн грн. Також зафіксували неефективні управлінські рішення та ризикові операції, які призвели чи можуть призвести до упущених вигод, не отриманих доходів або непродуктивних витрат на 48,3 млн грн.
Відшкодовано, завдяки роботі аудиторів, порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад 23 млн грн.
Моніторингами та перевірками закупівель виявили порушення законодавства на понад 355 млн грн. На вимогу аудиторів 8 тендерних процедур загалом на 6,5 млн грн скасували, розірвали 7 договорів про закупівлі на 10,4 млн грн, відшкодували незаконні витрати на 3,2 млн грн. Вдалося попередити порушення в закупівлях загалом на майже 17 млн грн.
Матеріали 14 контрольних заходів Управління передало правоохоронним органам. За результатами розгляду переданих матеріалів уже розпочато одне досудове розслідування, а документи з 13 заходів державного фінансового контролю долучені до вже наявних проваджень.
За порушення, які виявили працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області, до адміністративної відповідальності притягнули 60 посадовців. За недотримання фінансової дисципліни прийнято також 9 управлінських рішень.
До теми
- За місяць роботи пункту пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош» скористалися понад 3 тисячі людей та понад 1 тисячу авто
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- Закарпатські податківці оштрафували на 1 млн грн заклади громадського харчування та ресторани
- Національні ярмарки вакансій 15 травня відбудуться у районних центрах Закарпаття
- У новому навчальному році ще більше дітей захисників і захисниць зможуть вступити до ліцеїв МВС
- На Закарпатті продовжує функціонування робоча група з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, та військовополонених
- Закарпатська ОВА: реабілітація, стоматдопомога військовим та мережа центрів ментального здоров’я – серед пріоритетів медичної галузі
- Руслан Кравченко: ДПС на практиці доводить конструктивність співпраці з громадами
- Закарпаття долучається до транскордонного проєкту «LIFE – Цілюща вода – шлях до довготривалого здоров?я»
- На Закарпатті поліція заблокувала канал переправлення військовозобов’язаних через кордон, який організував іноземець
- Відбувся ІІ благодійний фестиваль народної весняної традиції села Сторожниця – «Маяліш»
- Керівники Закарпаття зустрілися із військовими 3-ї штурмової бригади
- Понад 50 перевантажених авто за тиждень: на Закарпатті активізували ваговий контроль
- 756 клієнтів звернулося за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Мирослав Білецький провів онлайн-нараду із керівниками громад Закарпаття: обговорили фінансові питання
- На Закарпатті склали 42 адміністративні матеріали на представників дорожньо-комунальних організацій
- Мирослав Білецький зустрівся із одним із провідних ієрархів греко-католицької церкви у США
- 15 млн 703 тис. грн державних коштів — для розвитку професійної освіти Закарпатської області
- У Берегові завершують реконструкцію гуртожитку, який став прихистком для понад 50 ВПО
- Понад 19 мільйонів доларів на агромістечко для ВПО: на Ужгородщині збудують новий дім для 1000 людей
До цієї новини немає коментарів