Поліція Міжгір’я розслідує смертельну аварію у селі Сойми – загинув велосипедист

1 травня вранці до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілим у селі Сойми Хустського району. За викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції, працівники якої провели першочергові слідчі дії та встановили попередні обставини аварії.
Відомо, що близько 9:20 62-річний мешканець міста Калуш Івано-Франківської області на автомобілі «Fiat» не врахував дорожньої обстановки та скоїв наїзд на 74-річного місцевого жителя, який на велосипеді рухався з водієм у попутному напрямку. Від отриманих травм велосипедист помер.
.jpg)
Водія авто поліцейські освідували – за кермом чоловік перебував тверезий. Слідчі внесли відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 286 ККУ, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті потерпілого.
Слідство у справі триває.
До теми
- На Закарпатті голову ЛКК підозрюють в отриманні 1000 доларів США за фіктивний висновок про потребу в догляді
- Четверо закарпатців повернулися із російського полону
- Вогнеборці запобігли знищенню монастирського скиту на Тячівщині
- У Рахові мікроавтобус збив 10-річну дівчинку: дитину госпіталізували з переломом
- За матеріалами поліції до 11 років ув’язнення засуджено 40-річного ужгородця, який вбив 23-річну жительку Київщини
- На Закарпатті Нацполіція повідомила про підозри ще п’ятьом працівникам ТЦК, які фіктивно «мобілізували» 329 людей заради показників
- На Мукачівщині судитимуть сільського голову та посадовця ради за отримання неправомірної вигоди від місцевих підприємців
- Падіння з квадроцикла: на Закарпатті травмувалися 16-річна дівчина та 18-річний хлопець
- 15 дітей ветеранів війни поїхали на відпочинок до Словаччини
- Лептоспіроз забрав життя двох людей на Закарпатті: медики нагадують про небезпеку хвороби
- Поліція розшукала зниклу 14-річну ужгородку
- На Берегівщині поліція затримала озброєного чоловіка – вилучено споряджений АК-74
- Вибухотехніки поліції знешкодили бойову частину російського дрона на Хустщині
- На Закарпатті оголосили штормове попередження
- Увага! Поліція розшукує зниклу 14-річну ужгородку (ФОТО)
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 8 водіїв, які залишили місце ДТП
- В Ужі біля Студентської набережної знайшли мінометну міну часів Другої світової
- Обгін через суцільну завершився смертельною ДТП: на трасі біля Ділового зіткнулися три авто
- 2,74 проміле та повторне керування без прав: в Ужгороді патрульні зупинили водія Opel
- У Хусті внаслідок зіткнення позашляховика та мікроавтобуса травмувалися двоє водіїв

До цієї новини немає коментарів