Закарпатські аудитори виявили порушення на 47,4 мільйонів гривень – підсумки І кварталу

2,9 мільярда гривень – такий обсяг коштів упродовж І кварталу цього року, тобто у січні-березні, охопили контролем працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області.Провели 6 ревізій, державний аудит місцевого бюджету, 5 перевірок закупівель та 57 моніторингів закупівель. Виявили фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на майже 47,4 млн грн.
Фахівці Управління зафіксували неефективні управлінські рішення та ризикові операції, які призвели чи можуть призвести до упущених вигод, не отриманих доходів або непродуктивних витрат ще на 48,3 млн грн.
За результатами контрольних заходів уже відшкодовано порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 21,5 млн грн.
Моніторинги та перевірки закупівель виявили порушення законодавства на 121,4 млн грн. На вимогу аудиторів 6 тендерних процедур загалом на 3,3 млн грн скасували, розірвали 6 договорів про закупівлі на 7,3 млн грн, відшкодували незаконні витрати на 3,1 млн грн. Вдалося попередити порушення загалом на 10,6 млн грн.
Матеріали 13 контрольних заходів Управління передало правоохоронним органам. За результатами розгляду переданих матеріалів уже розпочато одне досудове розслідування, а документи з 13 заходів державного фінансового контролю долучені до вже наявних кримінальних проваджень.
За порушення фінансової дисципліни після виявлених працівниками Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області порушень до адміністративної відповідальності притягнули 50 посадовців. Прийнято також 7 управлінських рішень щодо порушення фінансової дисципліни.
До теми
- Поразка на полі бою змушує росію активізувати внутрішній план дестабілізації та повалення конституційного ладу в Україні
- Штрафи, конфіскація, мирові угоди: що чекає на порушників митного законодавства
- 653 особи з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- 12,8 мільярда під контролем: результати роботи аудиторів Закарпаття за 10 місяців
- Нові схеми втечі за кордон на Закарпатті: 6 підозрюваних, 98 тисяч доларів хабарів і 14 зупинених «втікачів» - тижневий дайджест прокуратури
- Нові правила отримання відстрочок: хто зможе оформити у Резерв+, а кому потрібно звернутися у ЦНАП
- Ветерани вдома: Закарпаття розширює програми підтримки й реабілітації героїв
- Зловмисники поширюють в інтернеті фейкове повідомлення про блокування комп’ютерів користувачів нібито від імені МВС України
- За позовами прокурорів Закарпаття забудовники сплатять громадам понад 4 млн грн пайової участі
- 17 тендерів скасовано, 28 договорів розірвано – аудитори зупинили неефективні витрати під час закупівель на Закарпатті
- Триває розроблення Схеми планування території Закарпатської області
- Карпатська інтеграційна ініціатива: українські регіони об'єднуються для створення нового простору співпраці з країнами ЄС
- В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин
- Закарпаття долучилося до обговорення ключового законопроєкту про місцеве самоврядування
- ВООЗ та Центр громадського здоров'я МОЗ України на Закарпатті моніторитимуть якість медичної статистики
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Цьогоріч на Закарпатті програмою для розвитку бізнесу «Власна справа» скористалися 168 краян
- Ветерани можуть отримати компенсацію за оренду житла: як подати заявку
- В Ужгороді обговорили нові вимоги до працевлаштування людей з інвалідністю, які діятимуть з 2026 року
- У фокусі Закарпатської митниці – гендерна рівність

До цієї новини немає коментарів