Навчальний інтенсив для правників з усієї України провели закарпатські митники

Закарпатські митники провели цікавий навчальний інтенсив для правників Ужгорода та інших міст України
29 березня на запрошення керівництва УжНУ закарпатські митники провели лекційний та практичний екскурс з митного законодавства для студентів юридичного факультету та правників з Волині, Львова, Харкова, Кривого Рогу та ін.
Ініціатором виступив Ужгородський осередок Ліги студентів Асоціації правників у співпраці з юридичним факультетом УжНУ, який організував для молодих фахівців «Інтенсив з митного права». Бажаючих виявилося чимало – майже 70 осіб.
Вивчення та вдосконалення митного права є важливим елементом забезпечення економічної безпеки України та її інтеграції. Постійні зміни у законодавстві та необхідність гармонізації норм з правом ЄС вимагають глибоких та практичних знань і навичок, - переконані організатори.
Відтак під час інтенсиву учасникам надано актуальну інформацію, практичні кейси, а головне – можливість поспілкуватися з такими досвідченими фахівцями митниці, як: Валерій Чіхін, Василь Татош, Лілія Дорофеєва, Вікторія Гелле, Віктор Куцкір, Олександр Семаль та ін.
В дружній атмосфері обговорили низку важливих питань:
- організацію митної справи в зоні діяльності Закарпатської митниці;
- заходи з протидії контрабанді та порушенням митних правил;
- методики виявлення предметів та речовин, вилучених з легального обігу;
- практичні аспекти митного контролю та митного оформлення товарів:
- умови та порядок проходження служби в митних органах.
Учасники дискусії дійшли висновку, що напрацювання Закарпатської митниці в частині застосування сучасних організаційно-технічних методів, виявлення, розкриття та попередження порушень законодавства у сфері митної справи є фундаментом підвищення ефективності системи протидії контрабанді та порушенню митних правил.
Та найбільше захоплення студентів викликало знайомство з роботою кінологічних команд з їх чотирилапими вихованцями, які вправно та швидко виявляли приховані контрабандні предмети.
Тож, залучення до освітнього процесу фахівців-практиків є однією з базових складових у забезпеченні підготовки молодих фахівців, здатних швидко осягнути митну справу та після здобуття вищої освіти стати до лав митниці.
До теми
- 101 людину врятували цьогоріч у Карпатах закарпатські ДСНСники
- Виповнюється 80 років із дня заснування музею імені Тиводара Легоцького: охочих запрошують на святкову програму
- В Ужгороді презентували адаптивний вид боротьби для ветеранів та ветеранок війни
- Двоє киян організували на Закарпатті канал незаконного переправлення осіб через кордон
- Смерть породіллі на Закарпатті: завідувачку пологового відділення судитимуть за службову недбалість
- Поліцейські Берегівщини повідомили про підозру архітектору, причетному до умисного пошкодження пам’ятки архітектури національного значення
- На Закарпатті через тютюнову контрабанду вилучили пасажирський автобус
- 18-річний таксист за 6300 євро намагався переправити клієнта за кордон
- Карпатія Трейл-2025: унікальний забіг на вершинах гір
- На Закарпатті поранені захисники пройшли відновлювальну терапію із залученням службових собак поліції
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 109 водіїв, які покинули місце ДТП
- Понад 18 млн грн уже стягнули до бюджету за митні правопорушення на Закарпатті у 2025 році
- Смертельна аварія на ужгородській об’їзній: підозрюваний 18-річний водій під цілодобовим домашнім арештом
- Пішки з контрабандою: закарпатця затримали з культурними цінностями у рюкзаку
- Прокуратура скерувала до суду провадження за фактом заволодіння понад 3,8 млн грн при ремонті покриття аеродрому «Ужгород»
- Поліція Закарпаття перекрила черговий канал переправлення військовозобов’язаних за кордон: організатора схеми затримано
- Понад 14 тисяч водіїв оштрафували на Закарпатті за перевищення швидкості з початку року
- Податківці Закарпаття виявили торгівлю сировиною для рідин, що використовуються в електронних сигаретах
- На Берегівщині прокуратура скерувала до суду провадження, щодо «закладчика» наркотиків та психотропів
- На кордоні з Угорщиною закарпатські митники вилучили предмети правопорушення на понад мільйон гривень
До цієї новини немає коментарів