На Закарпатті під час спалення сухої трави загинула жінка

Протягом вихідних на території області сталося 78 пожеж сухої трави, одна з яких завершилася трагедією. У селі Вільхівці Лази Тячівського району під час спалювання сухостою загинула 70-річна жінка. Ймовірно, полум’я перекинулося на її одяг, що спричинило тяжкі опіки, які, на жаль, стали фатальними. Цей трагічний випадок ще раз наголошує на серйозній небезпеці спалювання сухої трави.
Загорання сухостою — це не лише загроза для навколишнього середовища, а й реальна небезпека для життя. Навіть коли здавалося б, що вогонь знаходиться під контролем, непередбачуваний вітер чи інші чинники можуть спричинити стрімке поширення полум’я, що охоплює великі площі. Окрім того, необережне поводження з вогнем часто має трагічні наслідки, як сталося в Тячівському районі. Тому надзвичайно важливо дотримуватися правил пожежної безпеки та обирати безпечні способи утилізації рослинних залишків, наголошують рятувальники.
До теми
- Прокуратура в апеляції стягнула 2,6 млн грн за незаконну рубку в Ужанському національному парку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 8 водіїв, які залишили місце ДТП
- За 6 тисяч євро обіцяла переправити «клієнта» до ЄС: на Закарпатті затримано жінку, яка організувала незаконний «трансфер»
- На Рахівщині 20-річного хлопця госпіталізували після укусу змії
- На Свалявщині 5-річна дитина отримала опіки окропом
- На Закарпатті виявили низку порушень під час пасажирських перевезень
- В Ужгороді на «Авангарді» відбудеться великий футбольний фестиваль «Талантікос»: як долучитися
- Як безпечно їздити на велосипеді та самокаті: закарпатські поліцейські навчали дітей
- В обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку «Роми Закарпаття: історія, пам'ять, гідність»
- Понад 20 тисяч заяв: УжНУ увійшов до топ-15 найпопулярніших вишів України
- Поліція Тячівщини розслідує ДТП, у якій загинув 43-річний мотоцикліст
- Футболіст португальської «Браги» отримав перший паспорт громадянина України в Ужгороді
- Представник Омбудсмана заявив про порушення у Берегівському РТЦК. В обласному ТЦК обіцяють перевірити факти
- На Тячівщині поліція розслідує ДТП, у якій травмувалися 17-річний мотоцикліст та його неповнолітній пасажир
- Викритих поліцією та ДБР експосадовців Мукачівського РТЦК та СП взяли під варту без права внесення застави
- На Закарпатті виявили порушення під час міжнародного перевезення пасажирів
- 23 серпня у замку Паланок знову варитимуть Леквар Перемоги!
- Наркотики під виглядом прального порошку: на Закарпатті судять учасників міжнародного каналу постачання кокаїн
- Закарпатська митниця: понад 25 млн грн штрафів надійшло до бюджету
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у селі Приборжавське





До цієї новини немає коментарів