Ще понад 2 мільйони гривень із бюджету Ужгорода виділять рідним полеглих Захисників

Рішення підтримали сьогодні на черговій сесії міської ради.
Одноразову матеріальну допомогу виплатять 8 членам сімей загиблих військових, одноразову матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань отримають 17 членів сімей загиблих Захисників. Також одноразову матеріальну допомогу отримає представниця сім’ї військовополоненого або безвісти відсутнього Захисника.
Допомогу нададуть відповідно до звернень громадян, які мають право на їхнє отримання згідно з міською Програмою підтримки сімей загиблих/померлих, військовополонених та безвісти відсутніх Захисників України на 2023-2025 роки.

До теми
- Великодні богослужіння в Ужгороді: тимчасове обмеження руху в центрі міста (СХЕМА ПЕРЕКРИТТЯ)
- В Ужгороді обговорили актуальні питання розвитку туристичної галузі
- Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради отримав престижну відзнаку «Дієвий ЦНАП 2026»
- До уваги військовозобов’язаних, які проживають на території Ужгородської міської територіальної громади!
- В Ужгороді відпрацювали сценарій реагування на удари безпілотників по житлових будинках
- Ужгород і Кошице поглиблюють співпрацю: нові проєкти, європейські можливості та обмін досвідом
- В Ужгороді продовжує діяти заборона купання, катання на човнах та інших плавзасобах, використання засобів розваг на воді в межах міста
- Важливе рішення для освітньої галузі Ужгорода: проєкт реконструкції будівлі ліцею «Імідж» внесли до переліку пріоритетних для фінансування
- Із 19 березня в Ужгороді змінюється процедура видачі пільгових транспортних карток
- Як оформити статус дитини, як постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів
- Двом ветеранам російсько-української війни вручили ключі від квартир в Ужгороді
- В Ужгороді триває будівництво ветеранського простору та мультифункціонального стадіону
- До Великодня в Ужгороді проведуть святковий ярмарок
- Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у 2026 році: головне для військовослужбовців
- В Ужгороді вітали нацгвардійців
- В Ужгородській міськраді обговорили участь громади у проєкті зі сталого відновлення
- Богдан Андріїв привітав колектив та студентів факультету суспільних наук УжНУ із 20-річчям діяльності
- В Ужгороді завершують модернізацію психіатричного відділення обласного закладу з надання психіатричної допомоги
- Пацієнти ужгородської лікарні забезпечені покращеним безоплатним харчуванням
- Богдан Андріїв провів прийом громадян

До цієї новини немає коментарів