Відсьогодні українці вже можуть подаватися на виплату 1 000 грн за програмою Зимова єПідтримка.

Відсьогодні українці вже можуть подаватися на виплату 1 000 грн за програмою Зимова єПідтримка.
Ініційована Президентом України Володимиром Зеленським, одноразова виплата спрямована на підтримку українських родин та українських виробників.
Заявки на виплату прийматимуться упродовж грудня 2024 — лютого 2025 року, а отримати її можна через:
Мобільний застосунок Дія: з 1 грудня 2024 року. «Укрпошту»: з 4 грудня 2024 року. Банки-партнери: з 10 грудня 2024 року.Кошти можна буде витратити на оплату комунальних послуг, купівлю лікарських засобів, книг, медичні послуги, освіту, квитки на транспорт та багато інших важливих речей і послуг. Також Зимову єПідтримку можна задонатити на ЗСУ або витратити на благодійність. Отримана сума не підлягає оподаткуванню.
Детальніше про те, як отримати виплату, можна дізнатися на сайті https://e-aid.diia.gov.ua.
Зимова єПідтримка — це частина великої ініціативи «Зимова підтримка», яка покликана допомогти всім українським родинам у кожному куточку нашої країни.
До теми
- Програмою «Доступні ліки» з моменту запуску скористалося понад 176 тисяч мешканців Закарпаття
- Від 500 тис. до 1,5 млн грн на втілення бізнес-проєктів: стартував конкурс грантів на підтримку ветеранського бізнесу «Варто діяти»
- Про житлову субсидію на неопалювальний сезон: кому необхідно звернутися?
- Одноразова грошова допомога для ветеранів з інвалідністю внаслідок війни
- У березні на Закарпатті оформили майже 49 тисяч внутрішніх та закордонних паспортів
- Понад 700 консультацій з початку року надали офіси «Зроблено в Україні» в Закарпатській області
- Будівництво мосту через Тису між Україною та Румунією виходить на фінішну пряму: тут зводять останню секцію конструкції
- Оформлення паспортів за кордоном: чоловікам більше не потрібно пред’являти військово-облікові документи – МВС
- Уряд дозволив підприємствам комунальної критичної інфраструктури бронювати до 75 % працівників
- В Україні суттєво подешевшають ліки
- Розширено перелік бригад, до яких можна приєднатися за «Контрактом 18-24»
- Держпродспоживслужба відновила контроль за цінами на лікарські засоби в аптечних закладах Закарпаття
- ФОП та самозайняті особи з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за облаштування свого робочого місця
- Як онлайн отримати статус особи з інвалідністю внаслідок війни?
- Як оформити статус члена сім'ї загиблого Захисника чи Захисниці на порталі Дія?
- В Україні запровадять електронні висновки ВЛК
- Україна та Словаччина поглиблюють транскордонне співробітництво - про поглиблення партнерства говорили в Ужгороді
- В Ужгороді переселенці можуть отримувати допомогу на лікування та користуватися окремими міськими програмами
- Уряд вніс додаткові зміни до порядку бронювання військовозобов'язаних
- 1-ий центр рекрутингу Сухопутних військ допоможе закарпатцям мобілізуватися чи підписати контракт на один рік
До цієї новини немає коментарів