Мирослав Білецький зустрівся із Консулом Румунії у Солотвині Граціаном Флоріном Пирву

"Обговорили актуальний стан спільних проєктів та перспективи майбутніх.
Подякував керівництву Румунії та румунському народу за підтримку України та її жителів. Очікуємо результати відбору грантових проєктів в рамках програми Європейського Союзу Interreg Next Romania - Ukraine 2021-2027.
Триває будівництво мосту між Україною та Румунією через річку Тису у межах майбутнього ПП «Біла Церква – Сігету Мармацієй». Граціан Флорін Пирву поділився інформацією про перебіг реалізації проєкту.
Водночас розповів про проведення ремонтних робіт з відновлення аварійної конструкції мосту у пункті пропуску «Солотвино – Сігету-Мармацієй».
Оскільки рух там обмежений, водіям доводиться робити великий об’їзд. Щоб розвантажити пункт перетину у Солотвині і покращити логістику, запропонував розглянути можливість відкрити для перетину державного кордону пункт у с.Яблунівка. Це дало б поштовх для розвитку туризму та економічного зростання прикордонних регіонів.
Ціную нашу співпрацю і готовність працювати задля зміцнення партнерських відносин України загалом та Закарпаття зокрема із регіонами Румунії", - написав Миролав Білецький.


До теми
- Закарпаття перевірило готовність мобільного зв'язку до тривалих знеструмлень
- 17 малих і середніх підприємств Закарпаття стали переможцями обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2025»
- Ветеранський простір в Ужгороді готовий уже на 76%
- На Закарпатті завершено відновлення ділянки міжнародної траси Київ – Чоп
- На Закарпатті зустрілися із захисниками підрозділу «Стугна» ГУР
- «За розвиток Закарпаття»: Генконсула Румунії в Солотвині нагородили спільною відзнакою ОВА та облради
- Від Закарпаття до Великої Британії: як допомагають дітям українських Захисників повертатися до нормального життя
- Сату-Маре долучається до Карпатської ініціативи
- Карпатська ініціатива розширюється: Закарпаття домовляється про співпрацю з регіонами Румунії
- Як діяти у разі надзвичайної ситуації: на Закарпатті провели практичні навчання служб
- Роботодавці Закарпаття можуть долучитися до формування наглядових рад закладів профосвіти
- Закарпаття долучиться до підготовки Саміту громад Карпатського регіону
- Підбили підсумки першої обласної премії для молоді «Лідери змін Закарпаття»
- На Закарпатті одночасно ремонтують дороги у трьох районах: де тривають роботи
- Ужгород посилює безпеку гуманітарного сектору: місто співпрацюватиме з INSO
- Молоді лідери та лідерки Закарпаття гуртуються, щоб бути співтворцями важливих змін – на рівні громад, регіону й усієї країни
- «Відверто про молодіжну політику Закарпаття»: молодь області запрошують до відкритої розмови
- 18 нових шкільних автобусів передали громадам Закарпаття: область отримала транспорт майже на 88 млн грн
- Ужгородська громада — серед тих, хто впроваджує ефективні моделі підтримки дітей і сімей
- На Закарпатті податківці надали платникам 66 тисяч адміністративних послуг




До цієї новини немає коментарів