Аудитори Закарпаття за 10 місяців виявили фінансові порушення, які призвели до втрат на 58,3 млн грн

За 10 місяців цього року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області виявили фінансові порушення, які призвели до втрат на загальну суму 58,3 млн грн. Їх зафіксували під час 18 ревізій та 10 перевірок. Ще на 1,2 млн грн встановили порушень під час аудиту фінансово-господарської діяльності.
За результатами контрольних заходів уже відшкодовано понад 31,7 млн грн.Крім того, за ці 10 місяців фахівці Управління виявили неефективні управлінські рішення та ризикові операції на 448,5 млн грн.
Особливу увагу аудитори приділили моніторингу та перевіркам у сфері державних закупівель. Зокрема, зробили 226 моніторингів та 10 перевірок і встановили порушення законодавства у сфері закупівель на майже 825,5 млн грн. Як результат, було відмінено 31 процедуру закупівель на майже 350 млн грн, розірвано 58 договорів на 160,8 млн грн, а також відшкодовано незаконних витрат та втрат за результатами перевірок закупівель на 7,85 млн грн. Загалом на 510,6 млн грн порушень під час закупівель вдалося попередити.
Матеріали 26 контрольних заходів Управління передало правоохоронним органам. За результатами розгляду переданих матеріалів розпочато 6 досудових розслідувань, до вже наявних кримінальних проваджень долучено матеріали ще 12 заходів державного фінансового контролю та вручено 2 письмові повідомлення про підозру. Ще 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення вручено за результатами участі працівників Управління як спеціалістів у перевірках, які проводили правоохоронні органи в ході досудових розслідувань.
64 посадові особи притягнуті до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної, а 18 – до матеріальної. Також після ревізій та перевірок закупівель прийнято 11 управлінських рішень щодо поліпшення фінансової дисципліни.
До теми
- Новий простір для ветеранів: як просувається будівництво в Ужгороді
- Робочі місця для громад: «Армія відновлення» та тимчасова зайнятість на Закарпатті
- Автопарк шкільних автобусів Закарпаття поповнився двома новими транспортними засобами
- Менше черг на кордоні: на Закарпатті готують до відкриття новий пункт пропуску
- 140 280 послуг надали ЦНАПи Закарпаття у першому кварталі цього року
- Ветерани та родини зниклих – у центрі державної політики: у Мукачеві відбулася відкрита зустріч із громадою
- Закарпаття готується приймати дітей із прифронтових регіонів для відпочинку й оздоровлення
- Понад 9 тисяч закарпатців вже задекларували доходи за 2025 рік
- На Закарпатті стартували п'ятиденні навчання для близько 40 фахівців соціальної сфери, які працюють з дітьми з інвалідністю та вразливими сім'ями
- Молодь Закарпаття: близько 2 100 осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку 2026 року
- Про безпеку дітей, вербування у закарпатських школах та безпеку в регіоні йшлося під час онлайн-наради в ОВА
- Близько 800 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- У Мукачівській районній державній адміністрації – новий керівник
- Про лікування та реабілітацію звільнених з полону
- Від заповідності до туризму: на Закарпатті шукають баланс у лісовій сфері
- Повернення додому: як на Закарпатті об'єднують зусилля заради майбутнього ветеранів
- «Приватна ППО» на Закарпатті: бізнес залучають до захисту неба над регіоном
- У Закарпатській області призначено нового помічника Омбудсмана: акцент – на захист прав ветеранів
- Одноразова грошова допомога при звільненні з лав ЗСУ
- Підтримка адаптивного спорту на Закарпатті: ветеранам передали новий інвентар на понад 4 млн грн

До цієї новини немає коментарів