ЗАКАРПАТТЯ: НА ОЧАХ МАЛЕНЬКОЇ ДІВЧИНИ ЗАГИНУЛИ БАТЬКО ТА БРАТ

Чергова трагедія на Закарпатті – в Хустському районі поблизу села Липча загинули 38-річний батько та його 14-річний син. Обидва втопилися в бурхливій течії річки Ріка, яка під час цього купального сезону, вочевидь, має всі шанси стати найбільш гиблим місцем на Закарпатті.

 

Найгірше, що всі ці події відбулися на очах маленької дівчинки – сестри та доньки загиблих. Спершу до бурхливої течії з водовертями потрапив 14-річний підліток, а відтак батько, помітивши, що хлопця починає поглинати вода, спробував врятувати сина, однак навіть його сил забракло аби протистояти водній стихії.

Дівчинка, побачивши, що трапилося, кинулася до села, яке розташоване за два кілометри. Це саме зробив і інший хлопчина, що відпочивав поруч, однак поки до місця прибігли перші дорослі було надто пізно.

Викликані водолази знайшли тіло батька за 150 метрів нижче за течією, а за півгодини пошуків під водою вдалося знайти й тіло хлопчика.

З початку року на Закарпатті на водних об’єктах вже загинуло 36 людей, з яких 9 дітей та підлітків.

В ГУ МНС України в Закарпатській області вказують, що незважаючи на всі попередження, випадки загибелі людей на воді стаються все частіше. При цьому тут зауважують - всі застереження рятувальників будуть марними, поки люди самі не усвідомлять, що тільки дотримання правил обережного поводження на воді є гарантією безпечного відпочинку.

Більше зусиль могли б докласти й місцеві органи влади шляхом створення організованих місць відпочинку на воді, які б мали сезонні рятувальні пости. Інакше крива смертності на воді невпинно зростатиме...

ЦП ГУ МНС України в Закарпатській області

 

07 липня 2006р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів