У Тисі на кордоні з Румунією знову виявили потопельника
Про перебування у річці людини без ознак життя прикордонників відділення «Грушово» Мукачівського загону сьогодні, 17 серпня повідомили співробітники прикордонної поліції Румунії.
За допомогою БПЛА прикордонний наряд від відділення «Грушово» відстежив рух тіла. Течією його несло до українського берега. До місця події прикордонники викликали співробітників ДСНС і Нацполіції.
Наразі тіло дістали з води. Загиблим є чоловік середнього віку. Документів при ньому не знайшли, проводяться заходи щодо встановлення особи потопельника.
Від початку 2024 року на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону, по обидва боки річкової ділянки кордону, вже виявлено тіла 20 чоловіків, які намагались подолати Тису.
До теми
- 11 пожеж за добу: на Закарпатті вогонь знищив понад 5 гектарів сухостою, спалювання трави ледь не коштувало життя пенсіонеру
- На Закарпатті виявили понад 60 порушників міграційного законодавства
- ДТП у передмісті Ужгорода: затримано п’яного керманича з майже 14-кратним перевищенням допустимої норми алкоголю
- Судитимуть депутата з Тячівщини, який не задекларував двоповерховий будинок, землю та доходи дружини
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців
- В Ужгороді завтра, 2 липня, проведуть в останню земну дорогу захисника Іштвана Гуяна
- В Ужгороді дипломи отримали 120 випускників Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді вдруге представили танцювальний перформанс «Вибір» до 35-річчя студії «Бліц»
- В Ужгороді відбулася презентація документальної книги "Герої Закарпаття"
- Майже 1200 пожеж в екосистемах та 813 га згарища: ДСНС Закарпаття закликає зупинити спалювання сухостою у спеку
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Рятувальники допомогли киянину, якому стало зле в Карпатах
- На Закарпатті поліція затримала групу наркоторговців-рецидивістів
- «Безпілотна» контрабанда: закарпатські прикордонники зірвали спробу переправлення цигарок через кордон
- Купання ледь не закінчилося трагедією: на річці Уж врятували 15-річну дівчину
- Закопала тіло немовляти на подвір’ї: на Ужгородщині поліцейські затримали жінку, через недбалість якої загинула малолітня донька
- До уваги водіїв! Румунська сторона обмежує рух вантажівок 30 червня: оформлені авто чекатимуть до 20:00
- На Закарпатті сьогодні та завтра оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: попереджають синоптики та рятувальники
- Ще один ветеранський хаб запрацював на Закарпатті
- В області знову активізувалися онлайн-шахраї: від імені Закарпатської ОВА зловмисники розсилають фейкові листи представникам місцевого бізнесу

До цієї новини немає коментарів