Перед судом постане посадовець лісового господарства зі Закарпаття, який допустив незаконну рубку дерев на 1,5 млн грн
Працівники ДБР у взаємодії з СБУ завершили досудове розслідування щодо посадовця одного з лісових господарства на Закарпатті, який допустив незаконну рубку дерев на 1,5 млн грн. Обвинувальний акт скеровано до суду.
На кількох ділянках лісництва без дозволів та лісорубних квитків було зрубано 80 дерев різних порід. Посадовець не зробив нічого для попередження незаконних рубок, виявлення та притягнення до відповідальності правопорушників, не доповідав керівництву про протиправні рубки.
Натомість він приховав злочин, поставивши на пнях самовільно зрубаних дерев відтиски клейма, хоча жодних дозвільних документів на такі дії не було. Завдані довкіллю збитки склали майже 1,5 млн грн.
Лісничого обвинувачують у зловживанні службовим становищем та неналежному виконанні обов’язків (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 367 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.
За клопотанням ДБР суд обрав йому запобіжний захід та відсторонив від виконання обов’язків. Для відшкодування завданих збитків заявлено цивільний позов на суму завданої шкоди.
Процесуальне керівництво здійснює Закарпатська обласна прокуратура
До теми
- 853 водіїв, які порушили швидкісний режим, притягнули до відповідальності закарпатські патрульні у квітні
- Сувенірні купюри замість грошей: на Закарпатті викрито масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн
- На Хустщині поліція затримала водія, який п’яним скоїв ДТП — підозрюваний переховувався від правоохоронців та суду
- Суха погода та вітер: Закарпаття входить у період високої пожежної небезпеки
- Негода на Закарпатті: загинув чоловік, десятки населених пунктів без світла
- На Закарпатті суд уперше визнав працівника ТЦК винним у перешкоджанні діяльності представника Омбудсмана
- У поліції завершили слідство стосовно ще двох наркоторговців із Закарпаття – зловмисники постануть перед судом
- На Закарпатті відбулися перші змагання із дрон-рейсингу «TEIB 2026»
- Повернулися додому: серед звільнених із полону – п’ятеро захисників із Закарпаття
- Майже 11 тисяч закарпатців зареєструвалися на НМТ: як готуються ужгородські випускники
- На Закарпатті селищний голова підозрюється у схемі «каскадних» договорів у закупівлях електроенергії
- Хаб добра в Берегові: як церква, влада і люди об’єдналися заради допомоги
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині, внаслідок якої загинув пішохід
- У Рахові поліція затримала чоловіка, який «замінував» банківську установу
- Курйоз на кордоні з Угорщиною: чоловік вирушив у поїздку із паспортом знайомої
- П’яна поїздка закінчилась ДТП: водій в Ужгороді отримав штрафи на понад 18 тисяч
- Поліція Воловця затримала торговця наркотиками, який «працював» у Мукачівському районі
- На Закарпатті судитимуть чоловіка, що продав автомобілі, ввезені як «гуманітарна допомога» для ЗСУ на понад мільйон гривень
- Отрута в напої: як агентка рф виконувала завдання спецслужб в Ужгороді – подробиці від правоохоронців
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити

До цієї новини немає коментарів