Обіцяла успішну здачу іспиту та одержання посвідчення водія: у Мукачеві на зловживанні впливом викрили місцеву жительку

Правоохоронці задокументували протиправні дії мукачівки, яка за хабар обіцяла сприяти здачі практичного іспиту з водіння. Жінка переконала знайомого, що його співмешканка не зможе успішно скласти вказаний іспит без її допомоги.
В обмін на грошову винагороду у розмірі 250 доларів США підозрювана обіцяла вплинути на тих, від кого залежатиме одержання громадянкою водійського посвідчення. Відтак право керувати транспортними засобами можна буде отримати незалежно від реальних результатів і допущених помилок.
Після отримання усієї суми коштів підозрювана провела інструктаж щодо подальших дій на іспиті та організувала для жінки пробне практичне водіння. За другою спробою остання таки склала іспит та одержала посвідчення водія категорії В.
Наразі триває досудове розслідування, правоохоронці встановлюють інших осіб, що можуть бути причетними до протиправної діяльності. Підозрюваній вже обрали запобіжний захід.
До теми
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримав 91 роботодавець області
- Цифровізація освіти: понад 200 шкіл Закарпаття вже у «Мрії»
- Із 1 липня на Закарпатті стартує прийом заявок на участь у Конкурсі бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапів)
- Понад 12 000 учнів Закарпаття пройшли тренінги з «Захисту України» за оновленою програмою
- Додаткова відпустка для УБД: порядок та умови надання
- Бронювання та статус критично важливих підприємств: що змінюється для бізнесу Закарпаття
- Пенсія може бути більшою: як не втратити додаткові місяці страхового стажу
- На Закарпатті створять перший інноваційний науково-дослідницький кластер
- Рятувальники перевіряють, чи готові лісництва краю до пожежонебезпечного сезону
- Соціальна стипендія для студентів ВПО: хто має право та як її отримати
- Закарпаття стало майданчиком для проведення Національного форуму «Здорова Україна 2030»
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Сучасний та енергонезалежний кордон: ЄС та МОМ допомагають модернізувати прикордонну інфраструктуру Закарпаття
- Реінтеграція захисників: на Ужгородщині обговорили розширення психологічної підтримки в громадах
- Молодь обирає службу зайнятості: Закарпаття - серед лідерів в Україні
- Понад 11,3 млн грн, вилучених у посадовця ВЛК на Закарпатті, передадуть в управління АРМА
- Сезон літніх черг на кордоні: на яких пунктах пропуску Закарпаття очікується найбільший наплив
- Стартував прийом заявок на отримання до 1 млн грн безвідсоткового кредиту для фермерів
- До уваги абітурієнтів: обов'язкова наявність військово-облікового документа
- Дипломат із 20-річним досвідом: представництво МЗС України в Ужгороді очолив Іштван Балог

До цієї новини немає коментарів