10,5 млн грн збитків через неправомірні рубки – на Закарпатті головному лісничому та інженеру лісгоспу повідомили про підозру
За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Закарпатської обласної прокуратури двом працівникам лісоохорони одного з лісових дослідних господарств в області повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
За даними слідства, неправомірні дії підозрюваних призвели до проведення протягом першої половини 2022 року незаконних рубок на території лісництва. Це спричинило державним інтересам збитки у розмірі 10,5 млн грн.
Один із фігурантів – провідний інженер лісгоспу – неналежно здійснив огляд лісових насаджень і, відповідно, допустив порушення під час відведення лісосік в рубку. Подані службовцем матеріали відводу, що містили порушення, без ретельної перевірки підписав головний лісничий держпідприємства.
Усе це стало передумовою для видачі лісорубного квитка та призначення не того виду рубок, який можливий на вказаній території з огляду на наявні там насадження.
Наразі досудове розслідування триває, його здійснює Шостий слідчий відділ ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ. Встановлюється також участь інших службових осіб, які причетні до вказаного злочину.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
До теми
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 130 роботодавців області
- Фахівці ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області надали цьогоріч вже понад 47 тисяч адмінпослуг у сфері земельних відносин
- Закарпаття представлене на Європейському тижні регіонів і міст: обговорюють шляхи посилення євроінтеграції громад
- На Закарпатті прокуратура вимагає в суді зобов’язати ДП «Ліси України» встановити охоронний статус для 527 га пралісів
- Закарпатським підпрємцям пропонують фінансову підтримку в межах політики «Зроблено в Україні»
- Поліція Закарпаття спільно з дотичними службами координує дії для запобігання насильству над дітьми
- На Закарпатті готуються до відкриття нового пункту пропуску з Румунією: зустріч делегацій відбулася просто на місці будівництва
- Закарпаття розширіює транскордонне партнерство з регіонами Румунії
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямували 123,6 млн грн
- На Закарпатті посилюють контроль за нелегальними пасажирськими перевезеннями
- В Ужгороді вже місяць працює Офіс податкових консультантів
- Ветерани Закарпаття матимуть більше можливостей для спорту й реабілітації
- Ветерани і ветеранки можуть отримати фінансову підтримку на заняття спортом
- Майже 40 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель оцифрували землевпорядники Закарпаття з початку року
- Ключові державні ініціативи презентують цього четверга закарпатським підприємцям у межах «Діалогу влади та бізнесу»
- Аграрії Закарпаття можуть оновити техніку з державною підтримкою
- Бюро економічної безпеки на Закарпатті виявило масштабні схеми ухилення від сплати податків
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть в обласній службі зайнятості
- Як громади Закарпаття можуть забезпечити кожній дитині турботу й сімейний затишок – в Ужгороді обговорили реформу кращого догляду
- Будівництво мосту через Тису між Україною та Румунією наближається до завершення
До цієї новини немає коментарів