Нове сучасне житло для вимушених переселенців облаштували в селі Ізки Хустського району

У відкритті шелтеру взяв участь перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
За його словами, стару будівлю повністю відремонтували, облаштували відповідно до вимог безбар?єрності, замінили дах, закупили меблі, провели роботи з благоустрою.
В осередку зможуть проживати 27 осіб. Сьогодні тут уже мешкають 18 вимушених переселенців. Це люди здебільшого з Харківської області, Маріуполя, Краматорська, Луганська, Донецька, Дніпра.
Проєкт капітального ремонту нежитлової будівлі для розміщення ВПО реалізували Закарпатська обласна військова адміністрація спільно з громадою та організаціями «Людина в біді» (Чехія), «Людина у скруті» (Словаччина).
«Вдячні партнерам за підтримку України та українців в умовах війни. Певен, що тут, серед гір, внутрішнім переселенцям буде безпечно, спокійно, затишно, як удома», – наголосив Мирослав Білецький.
До теми
- Кадри для економіки: влада, бізнес та профтехи Закарпаття об?єднують зусилля
- Громадські організації Закарпаття можуть отримати фінансування на соціальні та ветеранські проєкти: триває прийом заявок
- Старша школа по-новому: на Закарпатті 8 ліцеїв тестуватимуть нову освітню програму для 10–12 класів
- Суддю Закарпатського апеляційного суду обрано до складу Ради суддів України
- Міжнародне партнерство в дії: у Мукачівському професійному політехнічному коледжі за сприяння японських інвесторів відкрили нову майстерню
- 75 учасників бойових дій отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Після втручання прокуратури Виноградівська міська рада виплатила майже 340 тис. грн допомоги дітям-сиротам
- Як оформити статус дитини, як постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів
- Полеглому закарпатцю присвоєно звання Героя України
- 100 тисяч гривень і 90 днів відпустки: які виплати та пільги отримують військові після звільнення з полону
- На Закарпатті повернуто до бюджету понад 31 млн грн збитків від незаконних рубок лісу
- Конфлікти під час мобілізаційних заходів, можуть стати інструментом дестабілізації в регіоні - прокуратура Закарпаття
- Уряд розширив програму «Енергопідтримка ФОП» та продовжив прийом заявок до 31 травня
- Держаудитслужба перевірила реалізацію спільних з ЄС проєктів на Закарпатті
- Понад 560 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті цього року
- 100 тисяч робочих місць – амбітна мета, яка повинна і буде реалізована в найближчі роки на Закарпатті
- На Закарпатті до 13 років ув’язнення засуджено колаборанта, який працював наглядачем у в’язниці Херсону
- На Закарпатті масштабують реформу шкільного харчування
- На Закарпатті протягом двох місяців кампанії декларування громадяни подали понад 6,3 тисячі декларацій
- На Закарпатті триває кампанія декларування зброї





До цієї новини немає коментарів