Привласнив майже увесь бюджет, виділений на ремонт доріг в Ужгороді, – директору підприємства повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури Закарпатської області повідомлено про підозру директору підрядного товариства за фактами привласнення чужого майна та службового підроблення (ч.ч. 4, 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
За даними слідства, очільник будівельного підприємства влітку 2022 року уклав ряд договорів на проведення поточного ремонту чотирьох вулиць в Ужгороді. Загальна вартість робіт становила майже 3,7 млн грн.
До середини вересня того ж року підрядник завершив ремонт. Він склав відповідні акти, куди вніс неправдиві дані щодо обсягів та вартості робіт.
Висновки експертів підтвердили, що близько 80% від суми, виділеної на аварійні, відновлювані роботи та експлуатаційне утримання місцевих доріг, підприємець незаконно привласнив. Йдеться про 2,9 млн грн бюджетних коштів.
Повідомлення про підозру закарпатські правоохоронці вручили чоловіку у Харкові, де він проживає.
До теми
- Питання відкритості влади та доступу до публічної інформації розглянули в Ужгороді
- В Ужгороді запрацював центр ментального здоров’я мережі «ПОВЕРНЕННЯ»
- Новий простір для ветеранів: як просувається будівництво в Ужгороді
- 140 280 послуг надали ЦНАПи Закарпаття у першому кварталі цього року
- Богдан Андріїв зустрівся із новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Лубошем Весели
- Герої Чорнобиля: в Ужгороді відзначили ліквідаторів і їхні родини
- Ужгородська міська рада розпочала співпрацю з ГО «КАПЛ «ВЕСТЕД» – розроблятимуть Статут громади
- Високі державні нагороди вручили рідним полеглих Героїв-ужгородців
- Безпека громади – у пріоритеті: в Ужгородській міськраді обговорили додаткові заходи реагування
- Допомога родинам і відзнака військовому: з бюджету Ужгорода виділили понад 2 млн грн
- Із бюджету Ужгорода виділили ще 15 мільйонів 850 тисяч гривень на підтримку Сил безпеки та оборони України – Богдан Андріїв
- СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня
- Володимир Зеленський в Ужгороді прокоментував, коли розширять список країн для подвійного громадянства
- Юлія Свириденко під час візиту на Закарпаття відвідала завод компанії «Біофарма Плазма
- Володимир Зеленський вручив державні нагороди трьом закарпатцям
- Богдан Андріїв взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
- В обласному центрі Закарпаття відзначили Міжнародний день ромів
- В Ужгороді тимчасово – на місяць – зросте вартість проїду у міських автобусах
- Виконком Ужгородської міськради затвердив низку рішень у транспортній та соціальній сферах
- У трьох сімейних амбулаторіях Ужгорода можна пройти обстеження за програмою «Скринінг здоров’я 40+»

До цієї новини немає коментарів